Медичний центр Марія м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр "Марія Family" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, вул С.Бандери, 49/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1

Ендокринолог

Своєчасна консультація ендокринолога допоможе зберегти здоров'я 

Зазвичай ми звертаємось до лікарів лише тоді, коли щось турбує, заважає вести активний спосіб життя, проте не всі органи сигналізують про проблеми болем. Необгрунтовані зміни настрою, відсутність апетиту, раптове збільшення чи зменшення ваги, порушення сну не завжди є результатом втоми. Інколи проблему треба шукати в некоректній роботі ендокринних органів. Своєчасне звернення за допомогою до компетентного фахівця допоможе знайти причину проблеми та допоможе скласти план лікування чи підтримуючої терапії.

Не варто легковажно ставитись до хворобливих проявів свого організму та відкладати візит до лікаря на потім. Не забувайте просту істину – чим менша проблема, тим простіше її усунути на початковому етапі. 

Не варто соромитись симптомів, які вам незрозумілі, адже досвідчений фахівець зможе знайти навіть у найнепомітніших деталях серйозні сигнали про порушення діяльності органів та систем. Важливо відверто розповісти про те, що вас турбує чи здається підозрілим, і кваліфікований сімейний ендокринолог у Хмельницькому допоможе правильно діагностувати хворобу, призначить необхідні додаткові дослідження та розробить індивідуальний план лікування. Безумовно, здоров’я – найцінніший скарб для кожної людини, тож економити на ньому не варто. Значно простіше звернутися за профілактичною консультацією до фахівця, ніж доводити свій стан до критичного.  

Що лікує ендокринолог

Вас турбують незрозумілі симптоми, але ви не знаєте, до якого фахівця звернутись за допомогою? Аби якнайшвидше переконатися, що ви потребуєте саме ендокринолога у Хмельницькому, варто визначити компетенцію цього вузькопрофільного лікаря. Сімейний ендокринолог спеціалізується на залозах внутрішньої секреції людського організму. Це органи, завдання яких – виробляти гормони для повноцінного функціонування інших систем. 

В ідеалі роботу ендокринних залоз ми не помічаємо. Проте надлишок чи недостатня кількість гормонів суттєво впливає на загальне самопочуття, сон, апетит, настрій, а в окремих випадках – на повноцінну роботу інших життєво важливих органів.  

Фахівець з ендокринології знається на наступних хворобах:

 • цукровий та нецукровий діабет;
 • зниження чи посилення вироблення гормону росту;
 • захворювання щитоподібної та паращитоподібних залоз;
 • порушення метаболізму кальцію;
 • некоректна робота надниркових залоз;
 • порушення продукування статевих гормонів у чоловіків та жінок.

Отримати персональну консультацію сімейного ендокринолога може будь-який член сім'ї – від немовляти до людини похилого віку. Не зволікайте з розв'язанням проблемних питань при найменших підозрах на гормональні розлади у себе чи близьких, бо своєчасно розпочата терапія здатна повернути вас до повноцінного життя. 

В яких випадках необхідна консультація ендокринолога 

Фахівці зазначають, що не варто ігнорувати навіть найменші зміни в стані вашого організму, щоб не пропустити важливі сигнали про можливу недугу. Не завжди швидка втомлюваність чи порушення сну є показниками перевтоми на роботі та стресу. У разі, якщо знесилення не минає навіть після відпочинку і ви відчуваєте нервове та фізичне виснаження, вам негайно потрібен сімейний ендокринолог у Хмельницькому. Він надасть фахову консультацію. 

На які сигнали слід звернути увагу? Лікарі, які спеціалізуються на роботі залоз внутрішньої секреції медичної клініки Maria Family, склали перелік симптомів, за наявності яких не можна зволікати, а слід записатися на прийом до сімейного ендокринолога у Хмельницькому. Отже, тривале або кількаразове повторення таких симптомів має спонукати до негайної консультації:

 • тремор у кінцівках;
 • безпричинне порушення сну;.
 • підвищений апетит або його відсутність;
 • значна зміна ваги тіла;
 • хронічна втома;
 • підвищення виділення поту;
 • постійне почуття спраги;
 • порушення менструального циклу у жінок;
 • проблеми зі станом шкіри; 
 • ламкість нігтів та волосся.

Зрозуміло, що цей список не обмежує всі можливі порушення, бо їх насправді дуже багато. Але стійке повторення навіть найбільш розповсюджених негараздів з самопочуттям має вас насторожити. Не відкладайте на потім, адже сімейний ендокринолог Хмельницького чекає на вас. 

Послуги ендокринологічного відділення 

Якщо ви помітили погіршення самопочуття та яскраво виражені симптоми, значить, настав час для звернення до сімейного ендокринолога у Хмельницькому. Лікарі клініки Maria Family помічають, що потенційні пацієнти свідомо відтягують візит та ретельне обстеження через недостатню ясність лікувального процесу. Сімейний ендокринолог Хмельницький уважно ставиться до кожного пацієнта, не залишаючи без уваги жодного найменшого прояву хвороби. Своєчасне звернення за допомогою підвищує шанси на швидке одужання без госпіталізації. 

Найбільш затребувані послуги відділення ендокринології:

 • первинна ознайомча консультація;
 • ретельне дослідження анамнезу наявних захворювань та медичної карти пацієнта;
 • первинний огляд пацієнта на предмет зовнішніх змін у зоні розташування залоз внутрішньої секреції;
 • направлення на аналізи;
 • у разі необхідності – направлення на додаткові обстеження;
 • встановлення попереднього діагнозу;
 • складання плану лікування.

Тепер вас не буде лякати невідомість процедур, і вдасться швидше впоратися з недугами. Сімейний ендокринолог у Хмельницькому з радістю надасть фахову допомогу!

Як вибрати найкращого лікаря

Найцінніший скарб кожної людини – її здоров’я. Нехтування цим принципом організм не пробачає, бо його ресурси не безмежні. Зрозуміло, що кожен пацієнт бажає, щоб його лікуванням займався досвідчений та професійний сімейний ендокринолог Хмельницького. Як серед багатьох фахівців знайти найкращого? Обираючи лікаря перед записом на прийом, прислухайтеся до наступних порад:

 • ретельно вивчіть відгуки пацієнтів, що вже скористалися послугами фахівця (шукайте на сайті клініки);
 • порадьтеся з кількома лікарями, думці яких довіряєте;
 • відвідайте первинну консультацію.

Повне враження ви зможете отримати лише при особистому контакті. Втім, результативність вашої співпраці з сімейним ендокринологом Хмельницького залежить від вашого сумлінного виконання всіх його рекомендації та призначень. 

Заповнюйте реєстраційну форму і мерщій на прийом!

Визначились зі спеціальністю лікаря, який має надати вам допомогу? Тоді залишився простий крок – запланувати візит до обраного фахівця. Сімейний ендокринолог у Хмельницькому готовий прийняти вас, тому не зволікайте, заповнюйте форму попередньої реєстрації 

Для формування заявки слід вказати своє ім’я та контактний номер телефону у призначених віконечках. Одразу після обробки заявки вам зателефонує адміністратор клініки та узгодить деталі візиту. Також обирайте необхідне відділення (у нашому випадку – ендокринологічне) та бажану дату прийому. У разі, якщо немає вільного часу на день, який вам підходить, це питання доцільно узгодити з адміністратором.