Медичний центр Марія м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр "Марія Family" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, вул С.Бандери, 49/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1

Гастроентеролог

Сімейний гастроентеролог

Гастроентеролог – спеціаліст, який займається лікуванням травної системи людини. Сучасний ритм життя не завжди дозволяє вживати правильний раціон і дотримуватися режиму харчування. Низька якість їжі та велика кількість шкідливих домішок також негативно впливають на органи травлення. Тому нерідко людям потрібен гастроентеролог Хмельницький для вирішення проблем зі здоров’ям. 

Захворювання органів травлення викликає біль та дискомфорт, тож хворому потрібна консультація гастроентеролога, щоб покращити стан здоров’я. 

Сімейний гастроентеролог: що потрібно знати

Гастроентеролог Хмельницький – це спеціаліст, який допомагає у цьому місті вирішити проблеми різних захворювань, пов’язаний з травною системою. Проте не всі знають про те, які проблеми вирішує даний фахівець.

Які хвороби лікує гастроентеролог

До гастроентеролога варто звернутися при виникненні наступних симптомів:

  • здуття живота;
  • порушення випорожнення;
  • нудота, печія, гіркота у роті;
  • неприємний запах з рота;
  • алергія на деякі продукти;
  • погіршення стану шкіри, волосся, нігтів.

Ці та багато інших симптомів слугують сигналом, що вам треба звернутися до лікаря. У цьому випадку допомогти може саме гастроентеролог Хмельницький. Якщо в результаті дослідження будуть виявлені серйозні проблеми зі здоров’ям, то, можливо, знадобиться лікар ендоскопіст. Це фахівець, який проводить апаратну діагностику, використовуючи різні методи. Також може знадобитися консультація інших спеціалістів. 

Перед тим як записатися на прийом, потрібно підготуватися. Випишіть всі симптоми, які вас турбували за останній час і зачитайте їх лікарю. Це допоможе отримати більш обширний список скарг і коректно поставити діагноз. Гастроентеролог Хмельницький призначить необхідні дослідження та здачу аналізів. Щоб вони були найбільш інформативними, потрібно чітко дотримуватися рекомендацій лікаря.

Як вибрати лікаря-гастроентеролога

Найперше, на що звертають увагу при вибору спеціаліста – які гастроентеролог відгуки отримав. Якщо пацієнт відвідав лікаря, то обов’язково захоче залишити свої враження на сайті клініки. Особливо, якщо спеціаліст не сподобався – відгук забезпечений. Рекомендується також вивчити цінник на послуги, які надає гастроентеролог в Хмельницькому. Занадто низька вартість послуг може поставити під сумніви кваліфікацію та досвід роботи лікаря. 

Якщо буде така можливість, то відвідайте заклад, в якому плануєте лікуватися. Заклад повинен бути чистим та акуратним, персонал – доглянутим та привітним. Обов’язково поспілкуйтеся з працівником на рецепції та з’ясуйте потрібну вам інформацію. Можете запитати, який досвід роботи має вибраний вами гастроентеролог Хмельницький. В кабінеті лікаря має бути порядок і тільки ті предмети, які стосуються його спеціалізації. 

Оцініть консультацію лікаря та його професіоналізм. Людині без спеціальної освіти будет не так легко це зробити, але спробувати можна. По-перше, лікар спочатку повинен вислухати скарги пацієнта та задавати питання стосовно хвороби. Після того призначаються аналізи та такі обстеження, як УЗД органів черевної порожнини. Тільки на основі повного обстеження може бути встановлений діагноз та призначене лікування. Гастроентеролог Хмельницький може запропонувати декілька схем лікування на вибір, якщо це можливо.

Послуги гастроентеролога в медичному центрі “Марія”

Команда клініки “Марія” – це професійний персонал з високим рівнем кваліфікації. Лікарі працюють тільки з професійним обладнанням, яке допомагає максимально точно і оперативно поставити діагноз та прописати правильну схему лікування. Такий підхід забезпечує швидке одужання без ускладнень. Гастроентеролог Хмельницький у медичному центрі “Марія” користується сучасним обладнанням та власним багаторічним досвідом. 

Спеціалісти регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та знайомляться з новими методиками для найбільш ефективного лікування пацієнтів. Гастроентеролог Хмельницький має великий досвід практичної діяльності, тому ви отримаєте максимально коректне лікування і в результаті  швидке одужання.

Сайт клініки має зручну навігацію, що пришвидшує процес пошуку необхідного лікаря. У верхній частині екрану можна знайти перелік лікарів, в тому числі гастроентеролог Хмельницький, які працюють в медичному центрі. 

У розділі “Новини” завжди є цікава та корисна інформація по новим послугам та обладнанню, яке тільки з’явилося в медичному центрі. Ви можете отримати якісні консультації від лікарів по веденню вагітності та пологах, а також пройти повне обстеження немовлят, щоб виключити можливі патології. Стежте за повною інформацією та отримуйте корисні поради від спеціалістів. 

Клініка “Марія” включає окремий дитячий медичний центр, де працюють кваліфіковані спеціалісти, які мають досвід роботи з дітьми. На сайті ви можете знайти перелік лікарів, які надають послуги для малюків. Для вас працюють педіатр, лор, кардіолог, ортопед, гастроентеролог Хмельницький та багато інших фахівців. Дуже зручно, коли можна відвідувати один медичний заклад для всієї сім’ї. Тут завжди присутній індивідуальний підхід та високий рівень обслуговування 

На сайті ви знайдете форму для запису на прийом. Це значно економить ваш час, оскільки вказати потрібно лише номер телефону, ім’я та електронну адресу. Також вкажіть клініку та відділення. Після того необхідно підтвердити заявку. Якщо буде необхідність, до вас зателефонує працівник клініки і з’ясує додаткову інформацію.

У розділі “Контакти” є номери телефону, за якими кожен пацієнт може отримати консультацію, з’ясувати вартість послуг та час прийому спеціалістів. На карті зображено місце розташування клініки. Також ви можете побачити адреси інших медичних центрів мережі. Завітайте в Медичний центр “Марія” до потрібного вам відділення, щоб оцінити високий рівень обслуговування та якість послуг.