Медичний центр Марія м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр "Марія Family" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, вул С.Бандери, 49/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1

Лікар-ендоскопіст

Ендоскопіст у Хмельницькому – це фахівець, який здійснює сучасний, ефективний вид медичного обстеження організму. Для цього він використовує спеціальний прилад – ендоскоп. Даний оптичний пристрій вводиться природним шляхом у внутрішні органи з метою визначення їх стану.

Прийти на прийом до ендоскопіста – найкраще рішення для пацієнта, який бажає отримати достовірну картину свого захворювання. Сьогодні ендоскопія є надійним методом, за допомогою якого можна отримати найточніші результати діагностики. Дуже важливо, що інші альтернативні методи дослідження внутрішніх органів – такі, як УЗД або рентгеноскопія, не дають настільки вичерпної інформації.

Після того як ви зробили запис на прийом, наш найдосвідченіший ендоскопіст у Хмельницькому проведе консультацію спеціально для вас. Щоб потрапити до лікаря, вам потрібно буде зв'язатися з нашою клінікою Maria family телефоном або оформити заявку на сайті. 

Огляд у досвідченого ендоскопіста

Огляд ендоскопіста – досить відповідальний захід. Але наші пацієнти можуть не турбуватися! У Сімейній медичній клініці Марія цю процедуру здійснює кваліфікований лікар з величезним досвідом – Куниця Сергій Миколайович. Спеціаліст вищої категорії відділення ендоскопії володіє усіма необхідними знаннями щодо здійснення складних процедур із застосуванням сучасних технологій. Його основною спеціалізацією є ендоскопія.

Наш ендоскопіст у Хмельницькому регулярно підвищує кваліфікацію, удосконалюючи свої навички та знання. У його обов'язки входить огляд пацієнта, докладне вивчення його анамнезу, розгляд діагнозу інших фахівців. Після проведення консультації та збору інформації Куниця С.М. призначить та проведе необхідне ендоскопічне обстеження. 

Деякі хворі побоюються ендоскопії, але ендоскопіст у Хмельницькому Сімейної медичної клініки Марія робить все для того, щоб ця процедура проходила швидко, безпечно та не створювала серйозного дискомфорту пацієнтам.

Ендоскопічні методи

Ендоскопію використовують для діагностики багатьох захворювань. Результати подібних обстежень сьогодні популярні у фахівців сфери гінекології, гастроентерології, урології, проктології, а також у багатьох інших напрямках.

Тому саме ендоскопіст у Хмельницькому допоможе вам найбільш точно з'ясувати стан вашого здоров'я. Крім того, багато захворювань не мають вираженої симптоматики, а виявити їх можна тільки після проведення діагностики фахівцем.

До ендоскопії належать такі методи дослідження внутрішніх органів пацієнта:

 1. Гастроскопія. Це дослідження проводиться за допомогою гастроскопа – ендоскопічного приладу, що вводиться через рот пацієнта. Застосовується для дослідження стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки.
 2. Ректороманоскопія – є найбільш інформативним методом дослідження прямої кишки та нижнього відділу сигмовидної кишки.
 3. Назофарінгоскопія. Ендоскопічне дослідження носоглотки, яке проводиться за допомогою спеціального ендоскопа малого діаметра, що вводиться через рот або через ніс.
 4. Бронхоскопія. Огляд та оцінка стану слизових трахеобронхіального дерева: трахеї та бронхів.
 5. Колоноскопія – дозволяє досліджувати весь товстий кишечник – від прямої до сліпої кишки.
 6. Ларингоскопія – метод візуального дослідження гортані.

Апарати, які використовує ендоскопіст у Хмельницькому в нашій сімейній клініці, надійно здійснюють достовірну діагностику захворювань внутрішніх органів. Дуже важливо, що сьогодні ендоскопія є чи не єдиним достовірним способом визначення початкових стадій онкологічних хвороб.

Як підготуватися до ендоскопічного дослідження?

Ендоскопіст у Хмельницькому, що працює у нашій Сімейній медичній клініці, завжди розпочинає свої консультації з визначення анамнезу хворого. Ряд захворювань організму мають спадковість, тому лікарю необхідно отримати максимум відомостей про стан своїх пацієнтів. Для кожного з них фахівець відкриває особисту картку, де відображає первинний анамнез, результати діагностування, а також усі подробиці щодо лікування. 

Для проходження ендоскопічного дослідження хворому потрібно пройти підготовку, що відрізняється у залежності від виду дослідження.

 1. Гастроскопія, бронхоскопія, назофарінгоскопія, ларингоскопія – проводяться суворо натщесерце. Останній прийом їжі допускається за 10-12 годин до початку процедури. Рекомендується утриматися й від куріння.
 2. Підготовка до ректороманоскопії, сигмоскопії та колоноскопії вимагає попереднього очищення кишківника та переходу на дієту без хлібобулочних виробів, молочних продуктів, каш, фруктів та овочів. Здебільшого слід вживати відварене м'ясо, рибу, яйця або бульйон за 1-3 дні до дослідження.

Під час ендоскопії лікар може додатково визначити кислотність шлунка, а також за допомогою спеціального тесту виміряти вираженість інфікування шлунка мікроорганізмами.

Крім того, ендоскопічні методи дозволяють на ранніх стадіях виявити такі захворювання, як пухлини шлунка та товстої кишки. Такі хвороби дуже важливо знайти ще на ранній стадії, тому що несвоєчасна діагностика ускладнить лікування або ж воно буде зовсім неможливим через те, що захворювання не лікувалося раніше.

Коли слід звертатися до ендоскопіста?

Записатися на прийом до лікаря-ендоскопіста слід при наявності у вас таких відхилень у роботі органів:

 • печія, здуття живота, метеоризм;
 • порушення ковтання – дисфагія;
 • діарея або часті запори;
 • геморой;
 • виділення крові з анального отвору;
 • пошук причини розвитку анемії та недокрів'я.

Наш уважний, досвідчений лікар ендоскопіст у Хмельницькому допоможе вам швидко, комфортно та якісно пройти кваліфіковане обстеження. Він обов'язково дасть грамотні медичні рекомендації щодо ваших проблем зі здоров'ям.

Якщо вам не подобаються великі черги або ви бажаєте лікуватися тільки у відповідальних, досвідчених фахівців, тоді вам краще за все звернутися до Сімейної медичної клініки Марія. Найкращий ендоскопіст у Хмельницькому прийме вас у зручний час. Звертайтеся до багатопрофільної клініки Maria family!