Медичний центр Марія м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр "Марія Family" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, вул С.Бандери, 49/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1

Уролог

Запишись вчасно до лікаря – подбай про себе!

Чи варто сперечатися з тим, що багато проблем у наш час вирішують гроші? Ми постійно перебуваємо в шаленому темпі, в намаганні заробити якомога більше. Але в цій скаженій гонитві забуваємо, що найбільше багатство в житті кожної людини – це здоров’я.

Час від часу наш організм дає збої. Ми вже звикли до них, та списуємо тимчасові нездужання на стрес, втому чи перенапруження. Але інколи, через миттєві порушення стану, себе намагаються проявити більш серйозні захворювання.

Те саме стосується сечовиділення. Загалом сечова система працює чудово, без збоїв та проблем. Та іноді виникають ситуації, коли поклики до туалету стають частішими або взагалі зникають на кілька годин. Як у першому випадку, так і другому це не є нормою. 

Ми звикли списувати порушення в роботі сечовидільної системи на переохолодження чи застуду. Але зазвичай такі прояви стають першими дзвіночками, що свідчать про серйозні хвороби, такі як простатит чи гормональні порушення. 

Чи варто казати про те, що якщо ви помітили в себе такі проблеми, потрібно звернутися до лікаря? Проте деякі люди соромляться і не відвідують вчасно уролога. Подбайте про себе вчасно і при виявленні певних проблем терміново зверніться до відповідного фахівця.

Коли потрібно звернутися до лікаря

Ми чудово розуміємо, що проблеми сечостатевої системи – не та новина, якою мерщій хочеться поділитися. Через необізнаність у симптомах та виявах хвороби ми часто не приділяємо їм достатньої уваги. Отже, в яких випадках вам потрібен лікар уролог Хмельницький? Спеціалісти відповідного відділення медичного центру “Марія” підготували перелік симптомів, за якими можна зрозуміти, що потрібно терміново відвідати фахівця. Лікар уролог Хмельницький допоможе, якщо ви помітили такі розлади:

 • біль при сечовиділенні;
 • часті поклики до туалету або повна відсутність їх упродовж певного часу;
 • незвичайні виділення у сечі;
 • домішки крові чи гною у спермі;
 • дискомфорт і біль під час статевого акту;
 • больові відчуття у попереку чи внизу живота;
 • нетримання сечі.

Не варто зволікати та чекати, “коли воно само минеться”. Запевняємо вас, такі симптоми часто свідчать про серйозні проблеми. Лікар уролог Хмельницький з’ясує причину больових відчуттів та допоможе їх позбутися.

Що робить уролог

Побутує поширена думка, що цей фахівець допомагає тільки чоловікам. Але цей стереотип помилковий, адже лікар уролог Хмельницький може знадобитися не тільки представникам чоловічої статі, а й жінкам і навіть маленьким дітям.

Через цю поширену думку багато молодих жінок вчасно не звертаються до вузькоспеціалізованого фахівця і гають час на відвідування гінекологів. Так, це також потрібна справа, але при певних складнощах із сечовим міхуром може допомогти тільки лікар уролог Хмельницький.

Отож, яких хвороб допоможе позбутися спеціаліст чоловікам:

 • розлади статевого життя;
 • простатит і аденома простати;
 • гормональний дисбаланс;
 • захворювання яєчок та придатків.

Жінкам необхідно відвідати уролога при таких захворюваннях:

 • цистит;
 • уретрит;
 • пієлонефрит (захворювання нирок);
 • нетримання сечі після пологів.

Лікар уролог Хмельницький проведе прийом і надасть консультацію пацієнту, щоб уникнути неприємних відчуттів. Не треба соромитися фахівця. Пам’ятайте: повний опис проблеми, що вас турбує, допоможе якомога скоріше її позбутися.

Які послуги надає урологічне відділення Maria Family

Захворювання сечовидільної та статевої систем – це серйозні проблеми, які потребують дотримання певних правил лікування. Потрібно з’ясувати причину хвороби. На жаль, за один візит це майже неможливо. Щоб більше дізнатися про проблему, потрібно провести додаткове обстеження, яке призначить лікар уролог Хмельницький.

Отже, які послуги надає урологічне відділення сімейної медичної клініки:

 • перша ознайомча зустріч;
 • збір анамнезу та вивчення медичної картки;
 • пальпація нирок;
 • обстеження простати;
 • направлення на додаткові аналізи;
 • ультразвукова діагностика нирок, сечового міхура, простати;
 • складання плану лікування.

За необхідності уролог також може виписати направлення до інших лікарів, наприклад, до невролога Хмельницький. Щоб цілком позбутися хвороби, може знадобитися колективне складання плану лікування кількох фахівців.

Як підготуватися до візиту

Багато людей не звертаються до уролога, бо соромляться. Їх можна зрозуміти, але не варто забувати, що запорукою здоров’я є вчасне відвідування фахівця.

Лікар уролог Хмельницький вам не ворог. Він найбільш мотивований у тому, щоб допомогти. Спільна робота спеціаліста і хворого — це запорука ефективного та комфортного лікування. Ви можете побачити багато позитивних відгуків від пацієнтів, що вже вилікувалися. Аби перша та наступні зустрічі минули якомога продуктивніше, потрібно дотримуватися таких правил:

 • за годину-дві до прийому прийняти душ та виконати певні гігієнічні процедури;
 • утриматися від споживання молочних продуктів, горіхів та бобових (вони сприяють газоутворенню);
 • за добу-дві потрібно припинити будь-які сексуальні контакти. 

При дотриманні цих порад ви полегшите роботу лікарю. Ваша зустріч відбудеться у приємній, дружній атмосфері. Лікар уролог Хмельницький скоріше зрозуміє суть проблеми та допоможе її вирішити.

Як потрапити на прийом

Не потрібно зволікати та доводити себе до критичного стану. Якщо ви помітили розлади в роботі сечовидільної системи, потрібно якомога швидше звернутися за допомогою. Лікарі сімейної клініки “Марія” допоможуть вирішити будь-яку ситуацію та складуть ефективний план лікування.

Отож, як записатись на прийом до уролога Хмельницький? Сайт медичної клініки розроблено спеціально, щоб ви змогли потрапити до лікаря. Для цього потрібно виконати прості дії:

 1. Натиснути кнопку “Записатися”.
 2. Вказати персональні дані: контактний номер телефону, ім’я та е-mail (за бажанням).
 3. Обрати відділення, лікаря та зручну дату прийому.

Через деякий час після заповнення онлайн-форми вам зателефонує адміністратор клініки, узгодить дату та час візиту і проконсультує з приводу цін. Також отримаєте відповіді на всі запитання, що вас хвилюють.