Медичний центр Марія м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр "Марія Family" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, вул С.Бандери, 49/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1

УЗД у Хмельницькому

Ультразвукове дослідження являє собою безболісний спосіб отримання інформації про стан внутрішніх органів, у тому числі їхню величину, особливості розміщення та наявність у них запалень, пухлин та інших патологій. За допомогою потужного та ефективного обладнання медпрацівники мають можливість побачити закриту від неозброєного ока інформацію і на підставі цього поставити хворому більш точний діагноз.    

Наша сімейна медична клініка Maria Family пропонує УЗД у Хмельницькому для дітей та дорослих за допомогою найсучаснішого обладнання під керівництвом провідних лікарів та досвідченого медичного персоналу.

Принципи діагностики УЗД

Принцип роботи будь-якого апарату УЗД полягає у здатності до пропускання та відбиття звуку різних органів і тканин людського організму. Ультразвук частотою понад 20 кГц, що випромінюється спеціальним детектором, повертається та обробляється обчислювальною системою УЗД. Після швидкого аналізу результати відображаються на екрані обладнання, на підставі чого лікар робить висновок про стан просканованих приладом систем організму.

Ультразвукова діагностика виникла приблизно 50 років тому. Сьогодні УЗД у Хмельницькому використовується для визначення нефроурологічних, гінекологічних, гастроентерологічних, мамологічних та інших захворювань.

Коли необхідно зробити УЗД

УЗД у Хмельницькому може знадобитися для виявлення різних захворювань і патологій. У нашій клініці таку процедуру для дорослих і дітей проводять досвідчені лікарі за допомогою точних та надійних технічних засобів. Ми успішно проводимо діагностику у Хмельницькому і виявляємо майже всі захворювання та відхилення в роботі систем і органів.

Наші спеціалісти роблять УЗД:

 • ніг, рук, голови, шиї;
 • серця – допомагає визначити всілякі хвороби серцево-судинної системи, а також відхилення в її роботі;
 • черевної порожнини;
 • щитовидної залози на предмет новоутворень;
 • молочних залоз;
 • малого тазу;
 • плода для спостереження за перебігом вагітності.

Це не повний список УЗД у Хмельницькому, що проводяться у нашій сімейній клініці. 

Переваги ультразвукового обстеження

УЗД у Хмельницькому — це найшвидша та найзручніша процедура, що максимально точно визначає стан хворого. Крім того, обстеження за допомогою ультразвука є одним з основних джерел інформації для акушерства та деяких інших напрямків медицини.

УЗД у Хмельницькому, яке проводять наші досвідчені медики, має беззаперечні переваги:

 • можливість обстеження майже всіх зон людського організму;
 • доступність та висока швидкість операцій;
 • відсутність протипоказань;
 • отримання розгорнутої інформації;
 • повна безпека для здоров'я і відсутність інвазивності;
 • можливість провести необмежену кількість процедур з метою спостереження за перебігом хвороби та оцінки ефективності лікування;
 • доступність скринінгових досліджень для виявлення відхилень здоров'я на ранніх стадіях.

УЗД у Хмельницькому не завдає болю пацієнтам, не шкодить їхньому здоров'ю та коштує недорого. Крім того, ця медична процедура проходить дуже швидко, забезпечуючи чітку та неупереджену оцінку стану досліджуваних органів та систем.

Як підготуватися до УЗД

УЗД у Хмельницькому від сімейної клініки Maria Family не потребує особливої підготовки від пацієнтів. Перед тим як поставити конкретний діагноз, ми завжди враховуємо скарги хворих, а також особливості перебігу захворювання. Тому дуже добре, якщо на руках у відвідувача будуть результати попередніх УЗД.

Обстежуваному не потрібно спеціально готуватися до УЗД у Хмельницькому, що проводиться для визначення стану його нирок, серця, молочних залоз, очей, слинної та щитовидної залоз, а також акушерських досліджень.

Перед обстеженням черевної порожнини потрібно поставити клізму або прийняти ліки для очищення кишківника. Робити таке УЗД можна тільки натщесерце. Перед процедурою також не можна вживати рідину або курити.

Щоб пройти УЗД у Хмельницькому органів малого тазу, необхідно попередньо випити від 1,5 до 2 літрів рідини задля наповнення сечового міхура. 

Чому УЗД варто зробити саме у нас

Завдяки сучасній техніці та кваліфікованим фахівцям УЗД у Хмельницькому на території нашої клініки відрізняється бездоганною якістю та точністю. За допомогою обладнання лікар може визначити наявну проблему та за необхідності призначити інші процедури, що уточнюють діагноз.

Також наш центр пропонує УЗД легенів у Хмельницькому за доступною ціною, що дозволяє обстежитися людям з різними фінансовими можливостями.

Після процедури видається висновок кваліфікованого медичного працівника, який обов'язково дасть рекомендації щодо конкретної проблеми. Ми відповідально готуємо до процедури дітей, щоб вона не викликала у маленьких пацієнтів стрес чи хвилювання.

Наша клініка найнадійніша в місті, про що говорять численні відгуки задоволених пацієнтів.

Записатися у нас на УЗД у Хмельницькому дуже просто. Охочим не потрібно чекати у довгій черзі. Необхідно лише залишити повідомлення про себе у спеціальній формі на офіційному сайті установи, вказавши бажаний час прийому. Наш медичний працівник із задоволенням надасть консультацію та проведе УЗ обстеження внутрішніх органів.

Як відбувається УЗД-діагностика

Під час УЗД у Хмельницькому обстежуваний повинен перебувати у лежачому положенні, сидячи або стоячи — це залежить від характеру обстеження.

Щоб забезпечити належний контакт датчика апарату УЗД із тілом, у шкіру пацієнта втирають спеціальний гель, який забезпечує потрібну ультразвукову провідність.

Оператор УЗ-діагностики постійно водить датчиком, а також змінює його тиск на шкіру, щоб отримати точне зображення внутрішніх органів хворого на екрані ультразвукового апарату.

Після закінчення процедури лікар аналізує отриману інформацію. Результати будуть готові й оголошені хворому не пізніше ніж за півгодини. Якісне та комплексне УЗД у Хмельницькому, проведене у сімейній клініці Maria Family, — це унікальна можливість дізнатися більше про стан здоров'я.