Медичний центр Марія м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр "Марія Family" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, вул С.Бандери, 49/1
Макончук Дмитро Юрійович

Макончук Дмитро Юрійович

Дитячий лікар хірург

Медичний центр: Дитячий медичний центр Марія, Medcenter Maria Family

Записатися

З 2006 по 2012 рік навчався в Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І.Пирогова, на медичному факультеті №2, за спеціальністю “Педіатрія”. За роки навчання в університеті приймав активну участь в роботі студентського наукового гуртка з дитячої хірургії “IDEA” будучи його членом

з 2007-2012 роки, від якого неодноразово виступав з доповідями як у Вінниці, так і у інших містах України та країн СНГ, де відзначався призовими місцями.

Брав участь в програмі наукового обміну студентами “Via Medica” з Кишинівським Державним Університетом Медицини і Фармації ім.”Н.Тестемицану” в 2011 році. Приймав участь в тренінгу: - “Experimental modeling on laboratory animals” який проходив на базі Національного Медичного Університету ім.О.О.Богомольця.

Є співавтором раціоналізаторських пропозицій:

- Свідоцтво на раціоналізаторську пропозицію № 19: «Експериментальна модель інвагінації кишечника» від 28.04.2011, видане науковим відділом Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова

- Свідоцтво на раціоналізаторську пропозицію № 5: «Спосіб визначення рівня дегідратації у дітей» від 25.03.15, видане науковим відділом Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова

- Свідоцтво на раціоналізаторську пропозицію №:6 «Спосіб оптимізації лікування гнійно-запальних захворювань на тлі цукрового діабету І-го типу у дітей» від 20.05.15, видане науковим відділом Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова

З 2012 року навчався в інтернатурі та магістратурі за спеціальністю “Дитяча хірургія”, на базі ВНМУ імені М.І.Пирогова.

Приймав участь в науково-практичних конференціях, у тому числі з міжнародною участю. Неодноразово публікував тези та статті.

В 2015 році успішно закінчив інтернатуру, магістратуру та захистив магістерську роботу на тему “Особливості перебігу гнійно-запальних захворювань у дітей з цукровим діабетом”.

З серпня 2015 по 2019 рік працював на посаді дитячого хірурга та хірурга цілодобового ургентного поста в Городоцькій ЦРЛ, м.Городок, Хмельницької обл..

В 2016 році пройшов курси підвищення кваліфікації та отримав спеціалізацію з “Загальної хірургії”.

2017 року двічі стажувався на курсах по лапароскопічній хірургії в м.Тернопіль та м.Київ.

В серпні 2018 року, пройшов відбір, навчався та успішно закінчив курс навчання в приватній компанії „Materialise” м.Київ, за спеціальністю „Medical Conversion Engineer”.

В листопаді 2018 року підвищував кваліфікацію з „Дитячої хірургії” на базі ФПО ВНМУ ім. М.І.Пирогова, м.Вінниця.