Медичний центр Марія м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр "Марія Family" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, вул С.Бандери, 49/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Пилипюк Альона Леонідівна

Пилипюк Альона Леонідівна

Лікар кардіолог

Медичний центр: Medcenter Maria Family

Записатися

Закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «лікувальна справа» в 2007 р., де і пройшла інтернатуру за спеціальністю «терапія».

 В  2010 р. отримала другу спеціалізацію «кардіологія» та проходила ТУ в національній медичній академії післядипломної освіти ЛНМУ ім. Данила Галицького. Має стаж роботи ургентним лікарем кардіологом в кардіологічному відділенні «КП Хмельницької міської лікарні».

Постійна учасниця семінарів, конференцій, конгресів, а саме: приймала участь у науково-практичному семінарі «кардіологічні алгоритми у різних категорій пацієнтів 2021р.» ВНМУ ім.. М.І.Пирогова д.м.н. Осовська Н.Ю.

«Лікування кардіологічних пацієнтів, що перенесли Covid-19» ВНМУ ім. М.І.Пирогова д.м.н. Щепіна Н.В.

Учасниця консиліуму фахівців при коморбідних станах – інфекційний ендокардит: від діагностики до хірургії від Національного університету охорони здоров'я ім..П.Л. Шупика.

Отримала сертифікат «Від діагностики до клінічних стратегій» на науково-практичній конференції  від ЛНМУ ім.. Данила Галицького

Пройшла майстер-клас «Сучасні рекомендації з лікування порушень серцевого ритму » від Інституту кардіології академіка М.Д. Стражеска  2021 р.

Практичне та теоретичне навчання на кардіологічному конгресі кардіологів України 2020 р.

В 2020р. курси підвищення кваліфікації по спеціальності «кардіологія» на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова після складання іспиту зі спеціальності присвоєно першу кваліфікаційну категорію.

Продовжує активно приймає участь у науково-практичних конференціях, семінарах.