29000, Україна м. Хмельницький, вул с.Бандери, 49/1
Укр / Рус
29000, Україна м. Хмельницький, вул. с.Бандери, 49/1
Укр / Рус
Записатися на прийом до спеціаліста Надішліть заявку і отримайте консультацію у лікаря
(067)00 44 774
Записатися на прийом до спеціаліста Надішліть заявку і отримайте консультацію у лікаря

ВІДДІЛЕННЯ

Педіатр

Лікар-педіатр є важливим спеціалістом для кожної сім’ї. Він стежить за здоров’ям малюка з перших днів життя, надає рекомендації батькам про догляд, харчування, вакцинації та іншу інформацію щодо профілактичних заходів задля збереження здоров’я дитини та розвитку дитини.

Записатися

Сімейний лікар

Це лікар, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням різних захворювань. На відміну від терапевта, він має додаткову підготовку із суміжних спеціальностей, завдяки чому здійснює великий об’єм медичних послуг.

Записатися

Окуліст

Сучасне покоління дітей все більше часу проводить за комп’ютерами та мобільними пристроями, які чинять негативний вплив на зір малюка. Дитячий офтальмолог є провідним спеціалістом, діяльність якого направлена на попередження, своєчасне виявлення та лікування патологій органів зору. Своєчасне звернення до окуліста в Хмельницькому та рання діагностика, дозволяє уникнути серйозних ускладнень.

Записатися

ЛОР

Спеціалісти даної сфери займаються профілактикою та лікуванням хвороб, які вражають органи верхніх та нижніх дихальних шляхів. Виявити причину та призначити відповідне лікування допоможе кваліфікований лікар отоларинголог.

Записатися

Дерматолог

Пелюшковий дерматит – це розповсюджена проблема більшості немовлят. Безсумнівно, багато батьків стикались з цією проблемою. Лікар-дерматолог в Хмельницькому знає, як запобігти інфекційні та паразитарні ураження шкіри, а також надасть кваліфіковану допомогу у випадку проблем косметологічного характеру.

Записатися

Уролог

Дитячий уролог розповість Вам, як виявити початкові прояви хвороби та запропонує поради, направлені на профілактику урологічних захворювань. Щоб Ваше маля зростало міцним та здоровим, навіть за відсутності скарг бажано відвідувати лікаря-уролога хоча б раз на рік.

Записаться

Невролог

Основна небезпека дитячих неврологічних захворювань криється в складності їх діагностики. Вони впливають на увагу, сприйняття, психомоторний розвиток дитини та рухову активність. Отримати консультацію лікаря-невролога та пройти комплексне обстеження – означає потурбуватись про здоров’я та гарне самопочуття свого малюка.

Записаться

Ортопед - травматолог

Враховуючи те, що впродовж дня діти дуже активні та непосидючі - на жаль, вони не застраховані від падінь та будь-яких інших ушкоджень. Попередити ускладнення та отримати кваліфіковану допомогу при переломах та забоях м’яких тканин можна, вчасно звернувшись до ортопеда-травматолога в Хмельницькому.

Записаться

Лабораторна діагностика

Ця галузь використовується для отримання інформації про стан організму на клітинному рівні. Це дозволяє лікарю глибше зрозуміти патогенез захворювання, правильно поставити діагноз та якомога швидше призначити адекватне лікування.

Записатися

УЗД дітей та дорослих

Ультразвукова діагностика – це безболісний метод обстеження, який використовується для визначення розмірів внутрішніх органів, їх розташування та виявлення запальних процесів. Сучасне професійне обладнання дає можливість побачити те, що приховане від людського ока та допомагає встановити правильний діагноз для подальшого лікування.

Записатися

Масаж та ЛФК

Сеанси масажу та лікувальної фізкультури часто призначають в якості допоміжного методу лікування, шляхом механічного та рефлекторного впливу на внутрішні органи. Масаж здійснюють кваліфіковані професіонали, які мають необхідні знання та навички в області анатомії людини.

Записатися

Денний стаціонар

Це один з лікувально-діагностичних підрозділів медичного центру, де проводиться повноцінне лікування під наглядом кваліфікованих спеціалістів без госпіталізації, і не вимагає цілодобового спостереження.

Записаться

Вакцинація

Вакцинація - найкращий спосіб захистити свою дитину від хвороб та можливих ускладнень. Під час щеплення, в організм дитини вводиться антиген, який стимулює вироблення антитіл. Завдяки цьому, в майбутньому імунна система буде готова, щоб моментально знешкодити збудники хвороб. Сама процедура проходить швидко і максимально безболісно, а через деякий час після вакцинації виробляється стійкий імунітет до певних захворювань, що суттєво зменшує ризик зараження у разі контакту з хворим.Тому, регулярно проходьте огляд у педіатра, уважно слідкуйте за самопочуттям дитини та своєчасно вакцинуйте малюка згідно з календарем профілактичних щеплень.

Записатися

Про клініку

Дитячий медичний центр «Марія» - - це заклад, який надає якісну медичну допомогу дітям від перших днів життя до повноліття. Наші лікарі – професіонали з багаторічним досвідом, які регулярно підвищують свою кваліфікацію і постійно вдосконалюють свої професійні якості. У нас працюють вузькопрофільні спеціалісти, які здійснюють огляд, проводять діагностику та призначають відповідне лікування. Також, вони проводять консультації батькам з приводу дитячого харчування, правильного догляду, дають поради, направлені на гармонійний інтелектуальний та фізичний розвиток малюка.
Головна перевага нашої установи - наявність сучасного обладнання, необхідна діагностична база, відсутність черг та привітний медичний персонал. Для наших маленьких пацієнтів передбачене затишне та просторе приміщення з ігровою зоною. Атмосфера нашого медичного закладу сприяє позбавлення остраху перед лікарями, що значно пришвидшує процес лікування.
Для кожного нашого пацієнта надана можливість отримати якісну консультативну та діагностичну допомогу лікарів нашої клініки, отримати максимум інформації та рекомендацій по лікуванню свого захворювання лікарському консиліумі.

Переваги


Європейський
професіоналізм

Якість
послуг

Сучасне обладнання
в кабінетах

Ми працюємо
конфіденційно

Наші спеціалісти

Запишіться на прийом до лікаря і отримайте консультацію
Запишіться на прийом до спеціаліста На прийом до лікаря і отримайте консультацію

Відгуки


Тамара Борисова м.Хмельницький
Син пішов в перший клас і почалися проблеми зі спиною. Лікар порадила походити на сеанси масажу. Пройшли весь курс і малюкові стало набагато краще! Дякую співробітників клініки за професіоналізм і доброзичливість!
Нещодавно були на прийомі у педіатра і приємно здивувалися, як малюк не розплакався під час огляду. Велике спасибі лікарю за чуйність і уважність. Дуже порадувало відсутність черг (не те, що в державних поліклініках!). Нас записали на певний час і це зайняло від сили півгодини. Тепер будемо ходити тільки в цю клініку.

Надія Нестерова м.Нетішин

Софія Осипова м.Хмельницький
Лікар направила нас здавати аналізи, вирішили звернутися в цю клініку - і не пошкодували! Зазвичай, для сина здавати кров було просто тортурами, а в цей раз він навіть не плакав. Лаборанти вміють вмовити і знайти підхід) І результат ми чекали зовсім недовго. Рекомендую всім подругам водити дітей сюди.
Взагалі ми страх як не любимо ходити в поліклініку, мурашки по шкірі від одного виду. Подруга порадила піти в приватну клініку і ми записалися на перший прийом. Дуже привітний мед.персонал, дівчинки з реєстратури вибрали зручне для нас час і не довелося навіть чергу займати. Порадувала доброзичлива атмосфера, та й діткам цікаво - адже там є окрема ігрова зона.

Діана Веселова с.Вінківці

Контакти

Залишилися питання? Напишіть нам!
Написати листа Відправте лист і наш спеціаліст відповіть Вам в найближчий час
Написати листа
Відправте лист і наш спеціаліст відповіть Вам в найближчий час
29000, Україна м. Хмельницький
вул С.Бандери, 49/1
Дані про ліцензію