Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія+ (м. Дунаївці) м. Дунаївці, вул. Шевченка, 111в

Логопед

Подбай про дитячу вимову вчасно – звернися до логопеда

Діти – це квіти життя. Навряд хтось наважиться сперечатися з цим висловом. Народження маленького в родині – це завжди переживання та радісне очікування. Молоді батьки намагаються зробити все можливе, аби їх дитина була забезпечена увагою, найякіснішими іграшками та одягом.

Але дітки виростають. Дедалі частіше можна помітити, що батьківська увага та різноманіття іграшок – далеко не все, чого вони потребують. У процесі зростання дитина починає цікавитися оточуючим середовищем. Важливо спіймати цей момент, та якомога якісніше розвивати малюка.

Нерідко в процесі постанови вимови та вивчення нових слів батьки помічають, що дитина не вимовляє шиплячі, літеру “Р”, перекручує слова й таке інше. На жаль, частіше за все мами й тата приймають це за особливості віку, та вважають, що у процесі дорослішання дефекти минуть.

Інколи так і є: з віком перекручування слів минають, вимова стає чіткою та ясною. Але все ж, коли помічаються такі недоліки – потрібно негайно звернутися до дефектолога. Тільки компетентний спеціаліст може визначити проблему та допоможе якнайшвидше від неї позбутися. Не варто зволікати, адже чим раніше дитина потрапить на прийом, тим ефективнішим буде можливе лікування.

Де знайти професійного логопеда у Хмельницькому

Уперше почувши в дитини дефекти вимови, батьки починають перейматися та задаватися питаннями, на кшталт “Чи мине це з віком?” або “Чи потрібно звернутися до фахівця?”. Прийнявши рішення відвести малюка на прийом, починаєш думати, де приймає кращий дитячий логопед Хмельницький.

Не потрібно в поспіхах бігати по оздоровчим клінікам. Кращі лікарі-дефектологи вже чекають на маленьких пацієнтів у Дитячому медичному центрі “Марія Kids”. Дитячий логопед Хмельницький проведе всі необхідні обстеження, якомога швидше встановить діагноз та складе ефективний план лікування.

Звертаючись до медичного центру “Марія”, ви отримаєте висококваліфіковану допомогу та найкращий сервіс. Люб’язні адміністратори дадуть відповіді на всі питання, що вас бентежать. Не зволікайте, адже чим раніше почнеться лікування – тим ефективнішим воно буде.

Також в медичному центрі “Марія” ви знайдете інших лікарів, що допоможуть вирішити проблеми, пов’язані зі здоров’ям маля. Наприклад, дитячий алерголог знайде причини негативної реакції дитячого організму на певні продукти чи засоби.

Коли потрібно звернутися до дитячого дефектолога

Найпоширенішою причиною дефектів вимови у дорослих людей є те, що батьки вчасно не звернулися до логопеда. Багато мам і татусів не завжди вчасно звертають увагу на те, що у дитині наявні певні вади вимови. Чимало випадків, коли батьки просто не розуміють, що малюку необхідна допомога.

Дитячий логопед Хмельницький підготував список, за яким можна зрозуміти, що потрібно мерщій звернутися до відповідного відділення. Отож, чекаємо вас на прийомі, якщо ви помітили такі моменти:

 1. Дитина віком 2 роки мовчить. Якщо маля говорить, але його словниковий запас складає не більше 10-15 слів.
 2. У 4 роки малюк не виговорює шиплячі чи літеру “Р”. На цьому етапі у хлопчиків та дівчат вже сформована фонетична система, тому недоліки у вимові є важливим привідом звернутися до фахівця.
 3. Дитина заїкається. Повторення перших літер, складів чи слів у реченні – серйозний дефект.
 4. Хлопці та дівчата від 6 років не запам’ятовують шкільну програму. Важке вивчення віршів, простих текстів та перекручування слів також є приводом навідатися до кваліфікованого спеціаліста.

Тільки дитячий логопед Хмельницький зможе надати якісну допомогу та допоможе зрозуміти, чи потрібне лікування. Тому якщо ви помітили один з вищеперерахованих пунктів у свого малюка – мерщій на прийом.

Можливі причини недоліків вимови

Чимало батьків, стикаючись з такими проблемами, не можуть зрозуміти, чому вони виникли. Насправді, причин може бути багато, насамперед:

 • велика кількість стресів та негативних ситуацій під час вагітності матері та у процесі пологів;
 • дитина не отримує потрібної кількості уваги;
 • батьками відводиться недостатньо часу для мовного розвитку;
 • спадковість;
 • недостатній розвиток слухового апарату;
 • індивідуальні, фізіологічні особливості.

Логопед Хмельницький допоможе з’ясувати причини виникнення вад мовлення. Після цього буде складено найбільш ефективний план усунення проблеми. Дитячий логопед Хмельницький обстежить дитину та назначить вправи для швидкого лікування.

    Які послуги надає логопедичне відділення медичного центру “Марія”

Чимало батьків перед тим, як відвести малюка на прийом, задаються питаннями, що ж буде відбуватися під час візиту? Щоб даремно не перейматися, пропонуємо завчасно ознайомитися з переліком послуг, що надає дитячий логопед Хмельницький:

 • перший огляд, знайомство з проблемою та виявлення причин її виникнення;
 • складання плану лікування, вибір певних вправ;
 • допомога у розвитку дрібної моторики;
 • стимуляція мови, розширення словникового апарату;
 • проведення занять та вправ для усунення дефектів;
 • розвиток уваги та уміння фокусуватися на окремій речі.

Дитячий логопед Хмельницький зацікавлений у лікуванні вашої дитини. Не потрібно боятися лікаря, треба чітко відповідати на всі його питання. Чесність батьків під час візиту – запорука швидкого та ефективного лікування.

Переваги медичного центру 

Безперечно, під час пошуків лікаря для своєї дитини батьки зустрічаються з великою кількістю відповідних фахівців. Чому серед такого великого різноманіття потрібно обрати медичний центр “Марія”? Дитячий логопед Хмельницький та відповідне відділення має певні переваги, які ви помітите під час першої зустрічі. Зокрема:

 1. Висока професійність. Лікар не втрачає час та намагається якнайшвидше усунути проблему.
 2. Ефективність лікування. Дитячий логопед Хмельницький безсумнівно поставить вимову малюку.
 3. Гарний сервіс. Адміністратор медичного центру відповість на всі ваші запитання, допоможе вибрати зручну дату та час для візиту.

Також, ви можете ознайомитися з відгуками пацієнтів та батьків, що вже відвідали відділення. Дитячий логопед Хмельницький вправно виконує свою роботу, завдяки чому дитина заговорить та здивує вас великим словниковим запасом.

“Марія Kids” – зробимо все для здоров`я найменших!