Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Максімова Світлана Михайлівна

Максімова Світлана Михайлівна

Лікар алерголог І категорії

Медичний центр: Дитячий медичний центр Марія

Записатися

Свій професійний шлях Максімова С.М. розпочала у серпні 2001 року, коли після закінчення Буковинської державної медичної академії прибула у Летичівську райлікарню для проходження інтернатури за фахом “Педіатрія”.

Після її закінчення з серпня 2002 року по серпень 2005 року працювала на посаді дільничного педіатра та лікаря-педіатра педіатричного відділення в Летичівській ЦРЛ. У 2005-2007р.р. навчалась в клінічній ординатурі на кафедрі педіатрії факультету післядипломної освіти при Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова. В 2007 році пройшла атестацію з дитячої алергології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

З 2007 року працює в Хмельницькій обласній дитячій лікарні на посаді лікаря-педіатра та лікаря-алерголога.

Має першу кваліфікаційну категорію з дитячої алергології та першу кваліфікаційну категорію з педіатрії. Відповідально ставиться до своїх службових обов’язків. Вдумливо та професійно виконує свої обов’язки, сумлінно ставиться до дорученої справи. Досконало володіє основними методами ведення хворих дітей. На гідному професійному рівні проводить реанімаційні заходи при невідкладних станах та допомозі при алергічних реакціях у дітей.

Працює над вдосконаленням власних професійних навичок, цікавиться сучасними публікаціями в медичних виданнях. Регулярно приймає участь в роботі наукових і практичних національних конференціях і конференціях з міжнародною участю. Сертифікована в австрійсько-українській школі з алергології.