Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

Тема видалення небажаного волосся на тілі є надзвичайно популярною останнім часом. Не тільки жінки намагаються видалити небажане волосся, а й чоловіки. Однак часто проблемою є вибір способу видалення волосся. Спочатку потрібно визначитися з термінами епіляції волосся на тілі. Епіляція воском та іншим способом дозволяє позбутися небажаних волосин на певний термін. А ось видалення волосся лазером є безповоротним. Однак досягти такого ефекту вкрай складно. Навіть при застосуванні лазерної епіляції не завжди вдається позбутися всього волосся назавжди. Лазерна епіляція Хмельницький здатна позбавити від волосся швидко та безболісно.

Лазерна епіляція: що це?

Лазерна епіляція Хмельницький належить до постійного методу видалення волосся, що у прямому значенні означає «постійне зменшення волосся». Однак вона не є систематичним способом. Як наслідок, лазерна епіляція – косметична процедура, що дозволяє позбутися небажаного волосся на максимально тривалий термін.

Результат вважається гарним, коли вдається видалити 90 % волосся на 5 років, однак це залежить від того, який використовується апарат. Такий результат можна отримати, якщо замовити послугу лазерна епіляція Хмельницький. Відгуки клієнтів є доказом високого професіоналізму фахівців.

Більшість салонів краси наголошують на тому, що лазерна епіляція Хмельницький допомагає видалити все небажане волосся назавжди. Однак це лише маркетинговий хід. Набагато грамотніше сказати, що лазерна епіляція – це особливо ефективний спосіб видалення волосся, який дозволяє максимально довго (у порівнянні з шугарингом, фотоепіляцією та електроепіляцією) насолоджуватися гладкістю шкіри. Наскільки вистачить результату лазерної епіляції, сказати складно, адже для кожної людини це суто особистий показник росту та типу волосся. Комусь достатньо відвідати три процедури з інтервалом у кілька місяців, а комусь потрібно більше та частіше. Більш уважно це визначає косметолог, який обов'язково враховує параметри кольору та типу шкіри та волосся.

Чи є шкода від лазерної епіляції

Попри всі міфи, лазерна епіляція Хмельницький здатна завдати шкоди здоров'ю, однак тільки в тому випадку, якщо пацієнт чи лікар не дотримувалися правил проведення процедури. Також може бути заподіяна шкода здоров'ю пацієнта, який має протипоказання до цієї процедури. Є низка умов, за яких проводити лазерну епіляцію не можна. Багато залежить від того, яке обладнання використовується в роботі.

Протипоказання до лазерної епіляції:

  • наявність доброякісних чи злоякісних пухлин;
  • захворювання імунної системи;
  • вагітність;
  • діабет;
  • стрептококове захворювання шкіри; 
  • дерматологічні захворювання (стадія загострення).

Усі ці абсолютні протипоказання до процедури лазерної терапії повинні братися до уваги за наявності бажання зробити цю процедуру. Лазерна епіляція Хмельницький при вагітності або будь-яких інших протипоказаннях з вище переліченого списку суворо заборонена лікарями. І якщо дерматологічні захворювання можна виявити самостійно та досить просто, то онкологічні захворювання та цукровий діабет на перших стадіях визначити складно, а іноді практично неможливо. Тому перед процедурою лазерної епіляції рекомендується відвідати терапевта. Жінкам рекомендується пройти тест на вагітність. Так вам вдасться убезпечити себе та, можливо, майбутнього малюка. 

Якщо вас цікавить лазерна епіляція ціна, то тут немає чіткої відповіді. Усе залежить від конкретного випадку. Наприклад, комбінована чистка обличчя може коштувати дорожче, ніж позбавлення від пушка під носом.

Міфи про лазерну епіляцію

Як відомо, лазерна епіляція Хмельницький – це косметична процедура, яка «шкідлива» для здоров'я. Але це не так. Ці міфи виникли через нестачу правдивої інформації. У цьому питанні слід детально розібратися.

Потрібно пам'ятати, що випромінювання не здатне проникнути у внутрішні органи. І тут не має значення, у якій зоні робиться лазерна епіляція: пахви, бікіні, ноги або руки, цей метод видалення волосся на тілі абсолютно нешкідливий.

Ще один міф – люди зі світлим волоссям не здатні отримати бажаного результату від лазерної епіляції. Важливо зрозуміти, що є кілька приладів для лазерної епіляції. І не всі вони призначені для усунення світлого волосся – це правда. Є й такі апарати, які здатні позбавити від темного волосся.

Звичайно є чимало міфів про шкоду лазерної епіляції. І це лише помилка. Такі хвилі не здатні проникнути всередину організму. Волосся при цьому дійсно стає менше. Також не буде характерного подразнення на шкірі та чорних крапок, які традиційно залишаються після гоління. Сама шкіра буде гладкою та бархатистою.

За один раз позбутися всіх небажаних волосинок на тілі неможливо. Шкіра людини містить велику кількість волосяних фолікулів. Тільки уявіть, лише у 20-30% з них росте волосся. Щоб позбутися більшої частини фолікулів, потрібно пройти кілька процедур. Не можна точно сказати, яким буде інтервал між сеансами лазерної епіляції. Це визначається індивідуально та залежить від багатьох факторів. Лазерна епіляція Хмельницький дозволяє позбутися волосся швидко та безболісно. А головне, вона надовго залишає шкіру гладкою.

Лазерна епіляція обличчя чи інших зон дає змогу не відчувати дискомфорту через наявність волосся. Така процедура можлива і для зони під пахвами чи ніг. Також раціональним рішенням її вибір стане для тих, хто хоче зробити глибоке бікіні лазерна епіляція. Це дозволить видалити волосся швидко та надовго. Медичний центр Марія надає повний комплекс послуг.

Ефективність лазерної епіляції

Лазерна епіляція Хмельницький – ефективна процедура, здатна позбавити людину небажаного волосся назавжди. Проте задля досягнення такого ефекту необхідно проводити кілька курсів процедури.

Не варто переживати, що шкіра стане в'ялою чи сухою. Біоревіталізація за умови правильного виконання не здатна пересушити шкіру. Навпаки, після проведення процедури шкірні покриви стають більш еластичними та гладкими.

Часті питання

Скільки коштує лазерна епіляція?

Це залежить від того, який об’єм потрібно опрацювати. Також багато залежить від обладнання, котре використовується при процедурі. 

Скільки потрібно процедур?

Це залежить від кожного конкретного випадку. Декому достатньо однієї процедури, а комусь до п’яти та більше. 

Скільки триває ефект від лазерної епіляції?

Це процедура, котра назавжди позбавляє від волосся. Для досягнення цього може знадобитися не одна процедура.