Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія+ (м. Дунаївці) м. Дунаївці, вул. Шевченка, 111в

Денний стаціонар

Денний стаціонар у Хмельницькому

У теперішній бурхливий та нестабільний час головне, про що ми маємо турбуватися, – наше здоров’я. Із ситуації, що склалася майже два роки тому, стає зрозуміло, що недотримання норм безпеки веде до фатальних наслідків. Тому дуже важливо слідкувати за своїм станом та в разі виявлення якихось проблем терміново звертатися до лікаря.

Особливо це стосується здоров’я наших дітей. Це найбільш вразлива категорія населення, тому потрібно особливо пильно наглядати за ними. Не треба чекати, коли в дитини перестане боліти шлунок або щось інше, адже це може призвести до згубних наслідків. Коли малеча скаржиться — не зволікайте, потрібно якомога скоріше надати кваліфіковану допомогу. Якщо вчасно виявити проблему – її лікування вийде не таким тривалим та вартісним.

Допомогти малюку одужати допоможе Дитячий медичний центр Марія. Кваліфіковані фахівці денного стаціонару у Хмельницькому проведуть обстеження та швидко нададуть необхідну допомогу.

Як зрозуміти, що дитині потрібна допомога

Як ми вже зауважили, діти – найвразливіша категорія, тому вони часто страждають на різні хвороби. Неправильне харчування, недостатнє або, навпаки, велике фізичне навантаження, нервове напруження у школі та на гуртках – усе це завдає великої шкоди молодому організмові. Але як відрізнити звичайну втому та перевантаження від справжньої хвороби? Фахівці денного стаціонару у Хмельницькому підготували список пунктів, за якими буде зрозуміло, що дитині потрібно відвідати медичний заклад. Отож, за допомогою до лікаря потрібно звернутися в разі, якщо ви помітили у своєї дитини:

 1. Хворобливі відчуття, які з’являються періодично або мучать постійно.
 2. Запаморочення, нудота, сильний головний біль або марення.
 3. Хворобливий колір обличчя або загальний стан дитини;
 4. Відмова від їжі та води.

Звісно, це не всі симптоми, але хто як не батьки краще зрозуміють, що синові чи доньці потрібна допомога. Фахівці денного стаціонару у Хмельницькому запевняють, що у разі виявлення хоч однієї ознаки зі списку потрібно звернутися до лікаря та пройти комплексне обстеження, адже проблема може бути набагато глибшою.

Куди звертатися у випадку хвороби дитини

Отож, дитина скаржиться на хворобливі відчуття в ділянці шлунка чи легенів. Що робити в цій ситуації, куди звертатися? Не зволікайте, адже потрібно відразу відвідати  відповідного фахівця. Одужати вашій дитині залюбки допоможе денний стаціонар у Хмельницькому. Кваліфікований персонал виявить причину хворобливих відчуттів та оперативно її усуне. 

При обстеженні і медичних процедурах не обов’язкова постійна присутність хворого на лікарняному ліжку. Відповідний фахівець складає план лікування, встановлює час візиту до свого кабінету. Завдяки такому зручному графіку дитині не потрібно випадати зі звичного життя на 10-14 днів. Хлопчик чи дівчинка так само може ходити на уроки, гуртки та секції, але у визначений час має прибути на процедури та огляд до лікаря. Це дуже зручно як медперсоналу, так і батькам і хворим діткам.

Які послуги надає денний стаціонар у Хмельницькому

Отож, при першому огляді лікаря-педіатра стала більш-менш зрозуміла причина хворобливих відчуттів. Що робити далі? Педіатр виписує направлення до вузькоспеціалізованого фахівця, який надалі лікуватиме дитину. Денний стаціонар у Хмельницькому нараховує велику групу спеціалістів, що вже тривалий час лікують дітей. За подальшою допомогою ви можете звернутися до таких лікарів медичного центру:

 • дитячий гінеколог;
 • ендокринолог;
 • офтальмолог;
 • гастроентеролог;
 • отоларинголог;
 • дерматолог;
 • ортопед-травматолог;
 • алерголог.

Звісно, це не весь перелік лікарів, що надають допомогу. Виявити, до якого саме спеціаліста треба далі звернутися, допоможе тільки педіатр.

Отож, дитячий лікар оглянув дитину та виписує направлення до іншого фахівця. Денний стаціонар у Хмельницькому надає такі послуги:

 1. Перший огляд та детальна діагностика.
 2. Забір аналізів та виявлення конкретної хвороби.
 3. Складання плану лікування, в разі потреби направлення на УЗД.
 4. Складання графіка процедур та відвідування кабінету фахівця.
 5. У разі крайньої потреби – оперативне втручання на післяопераційне відновлення.

Обласний центр медичної допомоги зробить усе можливе, щоб ваша дитина якомога скоріше одужала. Також спеціалісти сімейної клініки наглядають за хворим після одужання і проводять профілактичні заходи, щоб запобігти можливому рецидиву.

Як записатися на прийом

Отже, ви помітили зміни у здоров’ї та поведінці дитини і зрозуміли, що потрібно лягати в денний стаціонар у Хмельницькому. Для якнайскорішого надання допомоги вам потрібно записатися на перший прийом для лікаря. Щоб оперативно це зробити – достатньо зайти на веб-сторінку дитячої клініки. На ній ви побачите кнопку “Записатися”. Не зволікайте й одразу клацайте на неї. На екрані з’явиться форма, яку потрібно заповнити, щоб записати дитину до лікаря-педіатра.

В анкеті ви вказуєте своє ім’я та контактний номер телефону. Після цього потрібно вибрати клініку (дитяча), визначитися з лікарем-педіатром, до якого бажаєте записати дитину на прийом, та вибрати бажану дату, в яку вам зручно привести хворого до медичного закладу. Після надходження заявки з вами зв’яжеться консультант і узгодить інші деталі. Окрім онлайнової форми, денний стаціонар у Хмельницькому також доступний за телефонами: +38(067) 380-55-99 або +38(067) 380-33-55. 

Чому потрібно обрати денний стаціонар у Хмельницькому

Відповідальне ставлення до роботи, великий перелік медичних практик допомагає здолати багато проблем, що виникають у молодому організмі. Лікувальний центр швидко виявить причину нездужання малечі та оперативно розпочне лікування. 

У висновку ще раз зазначимо про важливість турботи про власне здоров’я та стан дитини. Денний стаціонар у Хмельницькому піклується про молоде покоління та зробить усе можливе, щоб усунути причини захворювань і запобігти новим.