Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1

Лазерна косметологія у Хмельницькому

Лазерні косметологічні процедури, що поліпшують стан шкіри, мають попит серед дітей та дорослих. Сьогодні дитяча косметологія у Хмельницькому є якісною, загальнодоступною послугою, яка здійснюється професійними та досвідченими лікарями за прийнятною ціною.

На думку деяких батьків, ретельний догляд за дитячою шкірою не є обов'язковим, а таких заходів на постійній основі потребують тільки малюки. Однак така точка зору є помилковою.

Дитячий організм постійно розвивається. Шкіра дітей різного віку істотно відрізняється за своїми фізіологічними, імунними та біохімічними характеристиками. Тому її досить легко візуально відрізнити від епідермісу дорослої людини. У малюка або підлітка шкіряний покрив є більш чутливим до впливу середовища, оскільки він ще знаходиться у процесі формування.

Відділення лазерної косметології Дитячого медичного центру Марія працює над проблемними ділянками шкіри, покращуючи її зовнішній вигляд і стан. Дитяча косметологія у Хмельницькому в особі кваліфікованих лікарів надасть вашим дітям професійну допомогу з застосуванням найсучаснішого обладнання.

Проблеми дитячої шкіри та лазерна косметологія

Шкіра дітей не завжди має ідеальний вигляд, тому може потребувати спеціального догляду. Особливо у підлітковому періоді, коли у зростаючому організмі відбувається серйозна гормональна перебудова. Поширені проблеми дитячої шкіри:

  • гіперпігментація;
  • постакне (наслідки вугрової хвороби);
  • рубці, новоутворення та родимки;
  • судинна сітка та ін.

Перша є досить розповсюдженим дефектом. Ліквідувати гіперпігментацію, викликану неправильним продукуванням клітинами меланіну, допоможе Дитяча косметологія у Хмельницькому. Ігнорувати проблему не варто. Адже у результаті гіперпігментації у малюка можуть з'явитися не тільки звичайні веснянки, а й великі непривабливі плями різних ділянках тіла. Але хвороба переважно вражає обличчя. Дитяча косметологія у Хмельницькому допоможе позбутися від подібних дефектів.

Сучасне лазерне обладнання локально впливає на пігментні плями, позбавляючи організм від клітин з неправильним виробленням меланіну. Така процедура дозволяє повністю позбутися проблеми. За відсутності подібних клітин зникають і плями на шкірі.

Під час сеансів, які проводить наша дитяча косметологія у Хмельницькому, медик успішно видаляє плями за допомогою лазера. Процедура не викликає дискомфорту або болю. Після її закінчення пігментні плями стають ще темнішими, що є нормальним. Потім на їх місці утворяться скориночки, які через 2-3 дні можна буде видалити зі шкіри, яка згодом набуде звичайного кольору. Термін реабілітації після цієї процедури –14 днів.

Як Дитяча косметологія у Хмельницькому допомагає впоратися з постакне

Усі ми знаємо, що таке підліткові вугрі. Нерідко вони стають причиною шорсткості шкіри. Позбутися від подібної проблеми допоможе пілінг. Така процедура запускає оновлення епідермісу за допомогою нанесення йому незначних пошкоджень. Пучок лазера злегка руйнує структуру клітин шкіри, внаслідок чого організм запускає реакцію відновлення порушеної ділянки.

Лазерний пілінг є однією з найефективніших процедур, яку здійснює дитяча косметологія у Хмельницькому. Ми позбавимо вашу дитину від таких проблем:

  • наявність помітних нерівностей шкіри;
  • постакне;
  • шкірний покрив з великою кількістю пор;
  • нездоровий колір обличчя.

За допомогою лазерного пілінгу відокремлюються мертві ділянки шкіри, що прискорює її подальше відновлення. Дитяча косметологія у Хмельницькому допоможе отримати необхідний результат. Покриви стають гладкими та набувають природного кольору. Обличчя дитини стає більш підтягнутим та бадьорим.

Рубці та родимки

Родимки, рубці та папіломи можуть серйозно зіпсувати зовнішній вигляд навіть самої здорової шкіри. Крім того, швидке позбавлення від різних новоутворень дозволяє запобігти розвитку меланоми.

Дитяча косметологія у Хмельницькому дозволяє видалити родимку або папілому швидко й ефективно. Найкращий варіант для цього – лазерна процедура. Наші досвідчені лікарі за допомогою спеціальних апаратів ефективно та безболісно видаляють будь шкірне новоутворення. Лазер зовсім не порушує навколишній шкірний покрив, впливаючи лише на оброблювану ділянку.

Дитяча косметологія у Хмельницькому допоможе позбутися будь-якого новоутворення на шкірі. Звичайно, повне видалення можливо далеко не всіх рубців, але після обробки лазером вони стають майже непомітними на тілі.

Судинні сітки

Судинні сітки, які іноді звуть зірочками, – це помітні через шар епідермісу кровоносні судини, які в багатьох випадках сильно псують зовнішність людини. Причин виникнення такого явища багато. Воно часто зустрічається у малюків та дітей молодшого віку.

Розв'язати цю проблему швидко та недорого допоможе Дитяча косметологія у Хмельницькому. Спрямований лазерний промінь працює зі стінками судин, позбавляючи пацієнта від дрібних, видимих неозброєним оком утворень. Судини більшого розміру істотно зменшують свою величину. Їх колір стає менш насиченим, внаслідок чого червоні смуги на обличчі зникають. Промінь лазера впливає тільки на проблемні судини, не зачіпаючи при цьому інші ділянки.

Дитяча косметологія у Хмельницькому «Марія» – ваш найкращий вибір!

Завдяки сучасним технологіям та професійним лікарям наша Дитяча косметологія у Хмельницькому успішно виконує найскладніші процедури з корекції різноманітних проблем дитячої шкіри. За допомогою нових надійних приладів лікарі клініки можуть поставити вірний діагноз та назначити ефективне лікування. Ми готові нести високу відповідальність за здоров’я ваших дітей.  

Послуги найкращих фахівців та приємні ціни пропонує вам Дитяча косметологія у Хмельницькому, записатись до нас на консультацію ви можете у зручний час. Тут вам забезпечать індивідуальний підхід до кожного та зразкове обслуговування. Щоб переконатися в цьому, ознайомтеся з численними відгуками пацієнтів нашого центру.