Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1

УЗД дітей та дорослих

Ультразвукове обстеження – комфортний та безпечний спосіб отримання відомостей про загальний стан здоров’я та функціонування окремих органів. Під час дослідження ви можете дізнатися про розмір та характер запалень, пухлин та наявність інших відхилень. Сучасне якісне обладнання допомагає медикам виявити приховані, малопомітні патології та уточнити діагноз пацієнта. 

Медичний центр “Марія” пропонує УЗД дитяче у Хмельницькому за допомогою надійної техніки та за участю кваліфікованих медичних працівників.  

Користь ультразвукового обстеження

УЗД дитяче у Хмельницькому є комфортним та безпечним способом визначення стану органів пацієнта. Обстеження за допомогою ультразвукового обладнання є важливим джерелом інформації для гастроентерологів, акушерів та інших провідних спеціалістів. Ультразвукові дослідження за участю наших кваліфікованих кадрів мають такі переваги:

 • легкість та швидкість процедур;
 • можливість виявити деякі патології на початкових етапах; 
 • дослідження багатьох показників за один сеанс;
 • проведення необмеженого числа повторних досліджень, щоб визначити особливості перебігу захворювання та результати лікування;
 • можливість провести обстеження при будь-якому стані хворого; 
 • абсолютна безпека для здоров'я та відсутність прямого втручання.

УЗД дитяче у Хмельницькому не викличе больових відчуттів у маленького пацієнта, не зашкодить його здоров’ю та не коштуватиме надто дорого. Крім того, цей захід здійснюється досить швидко. При цьому спеціаліст робить оцінку усіх доступних показників.

Види УЗД-діагностики

УЗД діагностика для дорослого та молодшого покоління проводиться за допомогою спеціального приладу. Його дія полягає у здатності генерувати та вловлювати звуки, що відбиваються від поверхні органів та тканин людського тіла. Звук високої частоти, що видається спеціальним датчиком, повертається та аналізується. Після оперативної обробки система видає підсумкову інформацію на спеціальному моніторі. Ці дані є підставою для подальшої діагностики стану хворого.

Перші ультразвукові дослідження були проведені більш ніж 50 років тому. Зараз УЗД дитяче у Хмельницькому роблять з метою виявлення гінекологічних, гастроентерологічних, маммологічних та багатьох інших патологій.

Коли слід робити УЗД?

УЗД дитяче у Хмельницькому підійде для визначення досить різних відхилень у роботі організму. Наша клініка пропонує вам якісні дослідження, які будуть добре сприйматися вашими дітьми та не завдадуть їм неприємних відчуттів. Під час роботи досвідчені лікарі використовують найсучасніші засоби та методи.  

Записати на дитяче УЗД свого сина або дочку ви можете, якщо бажаєте з'ясувати причини розладів, що вже виникли у роботі дитячого організму. Також це варто зробити, щоб переконатися до у дитини все у порядку зі здоров’ям. 

Наші спеціалісти виконують УЗД наступних органів та систем у малюків та дорослих:

 • серця та судин;
 • органів малого тазу;
 • голови та шиї;
 • молочної та щитовидної залоз;
 • рук та ніг;
 • черевної порожнини;
 • спостереження за станом вагітності.

Це далеко не весь перелік видів УЗД, що проводяться у нашій профільній клініці. 

Правила готування до ультразвукового дослідження

УЗД від Дитячого медичного центру Марія не потребує від хворого ретельної підготовки. Перед діагностуванням наші лікарі завжди прислуховуються до слів пацієнтів та враховують особливості хвороби. Саме тому дуже корисними є відомості, отримані під час попередніх досліджень.    

УЗД дитяче у Хмельницькому, що має за мету дослідити стан серця, нирок, очей, молочних залоз та інших органів та систем, не потребує зайвих дій від пацієнта. Перед дослідженням черевної порожнини слід зробити клізму або очистити кишківник за допомогою спеціальних препаратів. Треба не снідати зранку. Також безпосередньо перед сеансом не слід курити, або пити рідину.    

Щоб пройти УЗД дитяче у Хмельницькому органів малого тазу, потрібно випити 1,5-2 л води, щоб ваш сечовий міхур був повним.  

Чому краще робити УЗД у нас?

Використання сучасного обладнання та робота досвідчених лікарів робить УЗД дитяче у Хмельницькому дуже якісним та точним. Техніка допомагає медпрацівникам завчасно виявити наявні відхилення та рекомендувати пацієнту дослідження, що допоможуть конкретно визначити його стан.   

Крім того, у нашій клініці ви або ваша дитина можете пройти ультразвукове обстеження легенів за приємною ціною. До нас звертаються хворі з різним достатком. По закінченню УЗД лікар пропонує рекомендації щодо подальших дій хворого. Наші професіонали уважно підходять до роботи з дітьми та намагаються зробити так, щоб у них не залишилося неприємних спогадів про сеанс. 

Сімейна клініка “Марія” сьогодні має багато позитивних відгуків від задоволених батьків.  

Записатися на УЗД дитяче у Хмельницькому ви можете дуже швидко. Слід лише заповнити поля заявки на сайті нашого приватного діагностичного центру або зателефонувати нашим менеджерам. У нас немає великих черг. Ви можете вибрати зручні часи прийому та спеціаліста, який вам сподобався. Лікар надасть консультацію та призначить ультразвукове обстеження за необхідністю. 

Як роблять УЗД наші фахівці

Під час сеансу хворий має знаходитися лежачи, у стоячому або сидячому положенні, що пов’язано з видом обстеження. Щоб детектор добре контактував з тілом, шкіру пацієнта обробляють гелем, який дає можливість приладу легко проходити по поверхні. 

Виконавець дослідження переміщує детектор у потрібному напрямі та надавлює на шкіру з різною силою. У результаті на екрані з’являється якісна картинка, що відображає стан органів пацієнта. 

Після завершення маніпуляцій медичний працівник обробляє отримані дані. Він ознайомлює хворого з висновком через пів години або раніше. Надійне та точне УЗД, проведене у Дитячому медичному центру Марія, – це унікальна можливість дізнатися більше про свій стан здоров'я.