Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія+ (м. Дунаївці) м. Дунаївці, вул. Шевченка, 111в

Проктолог

Наш час дуже нестабільний, тому дуже важливо відповідально ставитися до свого здоров’я. Слід регулярно відвідувати лікаря, проходити щорічні обстеження та інші медичні процедури. Від цього залежить наш внутрішній та зовнішній стан, тому не варто нехтувати рекомендаціями доктора.

Окрім регулярного відвідування свого лікаря-терапевта, потрібно також при появі перших симптомів терміново звертатися до необхідного спеціаліста. Якщо виявити хворобу, її лікування виявиться не таким довготривалим та вартісним. 

Такого принципу варто дотримуватись кожному, а не чекати, коли “воно само мине”. Особливої уваги заслуговують хвороби прямої кишки. Тріщини, геморої, пухлини та інше спіткають як чоловіків, так і жінок України. Тому, щоб вчасно зарадити проблемі, кожній людині потрібен проктолог Хмельницький. Якщо ви все ще шукаєте, де знайти гарного лікаря цієї категорії – зверніться до сімейної медичної клініки Maria family. Тут ви знайдете кваліфікованих фахівців з багаторічним стажем роботи, які швидко знайдуть причину больових відчуттів та ефективно її усунуть.

Коли потрібно звернутися до проктолога?

Наші фахівці за час багаторічної практики неодноразово стикалися з випадками, коли зарадити проблемі вже неможливо або дуже важно. Такі ситуації здебільшого трапляються через те, що багато чоловіків та жінок не розуміють, коли саме ситуація виходить з-під контролю та потрібно звернутися до спеціаліста. Тому наші лікарі склали перелік “дзвіночків”, завдяки яким можна швидко зрозуміти, що вам потрібен проктолог Хмельницький:

  • біль та дискомфорт в області заднього проходу;
  • свербіж і печіння анальної зони;
  • різноманітні виділення, які відбуваються незалежно від відвідування туалету;
  • поява змін чи новоутворень в зоні заднього проходу;
  • потрапляння сторонніх тіл до анальної області.

Звісно, це далеко не весь список симптомів, при яких потрібно звертатися до проктологічного відділення, адже їх дуже багато і перерахувати всі просто неможливо. Але у разі появи однієї з перерахованих ознак або інших змін в анальній області не зволікайте, кваліфікований проктолог Хмельницкий вчасно виявить проблему та максимально швидко допоможе її вирішити.

Багато людей, на жаль, вважають, що лікування захворювань прямої кишки, заднього проходу та параректальної зони – це дуже боляче, довготривало та соромно. Але в турботі про власне здоров’я немає нічого такого, що могло б викликати збентеження або насмішку з боку оточуючих.

Які послуги надає проктолог Хмельницький?

Отож, ви вчасно виявили якесь новоутворення чи відчули дискомфорт в області заднього проходу і плануєте звернутися до проктолога. Maria Family та її кваліфіковані спеціалісти вже чекають на вас і готові допомогти. Які ж послуги надає проктолог Хмельницький:

  1. Перший огляд та діагностика.
  2. Збір аналізів та ідентифікація захворювання.
  3. Складання плану лікування та в разі потреби направлення до спеціалістів іншого профілю.
  4. Колоноскопія та УЗД.
  5. Оперативне втручання та післяопераційне відновлення.

Відділення хірургії та спеціалісти з великим досвідом роботи надають кваліфіковану допомогу та ефективно борються із захворюваннями прямої кишки та анальної області.

Як записатися до проктолога Хмельницький?

Отже, ви помітили відчутний дискомфорт та зрозуміли, що вам потрібен проктолог Хмельницький. Ми завжди допоможемо усунути проблему ефективно та швидко. Для якнайшвидшого надання допомоги вам потрібно записатися на перший прийом для лікаря. Для цього не потрібно прямувати до клініки, витрачати час на дорогу та черги, адже все це можна зробити на нашому сайті. Достатньо зайти на веб-сторінку, вибрати необхідне відділення, ознайомитися з інформацією, прокрутити донизу і знайти там кнопку “Записатися” та клікнути на неї. Одразу після цього з’явиться форма, яку потрібно заповнити, щоб вас оглянув проктолог Хмельницький.

В анкеті необхідно вказати своє ім’я, контактний номер телефону та електронну адресу (за бажанням). Після надання особистої інформації потрібно вибрати клініку (дитяча, сімейна, beauty), вказати відділення (у цьому випадку вам необхідне проктологічне), визначитися з лікарем, до якого хочете потрапити на прийом, та вибрати бажану дату, в яку вам зручно прибути до медичного закладу. Далі слід дати згоду на обробку персональних даних, і до нас надійде ваша заявка. Консультант зателефонує вам за вказаним номером телефона та узгодить інші деталі.

Окрім онлайн-форми, ви також можете звернутися до нас за телефоном +38(067) 380-55-99 або +38(067) 380-33-55. Консультант відповість на всі ваші запитання та залюбки запише на прийом до необхідного спеціаліста у бажаний час. 

Завдяки відповідальному ставленню до роботи та багаторічному досвіду проктолог Хмельницький зробить усе можливе, щоб якомога швидше та ефективніше розв'язати вашу проблему та попередити появу нової.

Турбуйтеся про власне здоров’я і вчасно приходьте на огляд до лікаря. Mаria Family та проктолог Хмельницкий зроблять усе можливе, щоб після відвідування нашого медичного закладу у вас залишилися тільки позитивні емоції та приємні спогади.