Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1

Ревматолог

Послуги лікаря-ревматолога у Хмельницькому

Лікар-ревматолог часто асоціюється з травматологом, проте таке порiвняння – не більш ніж помилкове допущення. Ревматологія – це окремий напрямок в медицині, який вивчає різноманітні порушення сполучних тканин (зв'язки, сухожилля, суглоби). Запальні процеси проявляються системно, а позбутися дискомфорту без допомоги кваліфікованого спеціаліста неможливо.

Інша поширена стереотипна думка, яка також є помилковою, – захворювання суглобів змушує менше рухатись та призводить до інвалідності. Насправді, такі випадки бувають, проте це зовсім не означає, що всі патології невиліковні. Ревматолог Хмельницький підбирає таку схему лікування, яка допоможе мінімізувати дискомфорт та не вплине на зручний спосіб життя.

Завдяки тому, що клініка «Мрія» забезпечена сучасним обладнанням, визначення діагнозу не займає надто багато часу. Ревматолог Хмельницький порекомендує обов'язкові процедури і дослідження для виявлення порушень сполучної тканини. Професіоналізм та великий досвід роботи допомагають знайти вихід із неприємних ситуацій.

Кому потрібно звернутися до ревматолога

Порушення, які діагностує ревматолог Хмельницький, можна помітити на самому початку хвороби. Це допомагає своєчасно звернутися до лікаря і отримати необхідне лікування. Дбайливе ставлення до свого організму – перший крок до цілі зберегти своє здоров'я. Частота звернень до медичного працівника визначається індивідуально.

Для того, щоб помітити перші прояви ревматичних захворювань, потрібно звернути увагу на свої відчуття зранку. Поява болю, деформацій та проблем з рухливістю суглобів – перші тривожні дзвіночки, на які потрібно вчасно реагувати. Фахівці медичного центру «Мрія» нададуть консультацію та знайдуть вирішення проблеми.

Записатись до ревматолога (Хмельницький) варто в наступних випадках:

 • поява ранкової скутості після сну;
 • запалення або біль у суглобах;
 • наявність підвищеної температури;
 • ломота в м'язах.

У деяких випадках звертатися за допомогою до спеціаліста може порекомендувати інший спеціаліст, який помітив перші ревматичні порушення. Такими рекомендаціями нехтувати не можна, оскільки недіагностоване захворювання призводить до неприємних наслідків.

Поява болю в поперековому відділі також може свідчити про те, що відвідини лікаря не потрібно відкладати. Запаморочення, втрата свідомості та відчуття засипаного піску в очі говорять, що є привід тривожитися за своє здоров'я: а прийом у фахівця допоможе зменшити дискомфорт. Ігнорування симптомів у даному випадку – не найкраще рішення.

Ревматолог Хмельницький співпрацює з іншими лікарями клініки – терапевтами, сімейними лікарями, неврологами, імунологами та ендокринологами. Сучасні методи обстеження, що доступні в медичному центрі, допоможуть виявити справжню причину болю та позбутися дискомфорту.

Консультація та діагностика захворювань

Попередній запис на прийом гарантує зустріч з лікарем, який допоможе розв'язати проблему. Ревматолог Хмельницький під час консультації старанно збирає анамнез та бере до уваги дослідження, зроблені не пізніше 6 місяців тому. У разі потреби можливе призначення нових діагностичних процедур.

Робота лікаря полягає в тому, що для постановки діагнозу необхідно зібрати всю інформацію про стан хворого, включаючи самопочуття на момент прийому. Тільки таким чином вдається виявити справжню причину захворювання та призначити ефективну терапію.

Лікар клініки займається лікування поширених захворювань, тому пацієнти впевнені у правильності його призначень. Ревматолог Хмельницький допоможе вирішити наступні проблеми зі суглобами та м’язами:

 • подагра;
 • ревматоїдний артрит;
 • остеопороз;
 • реактивні артрити;
 • остеоартроз та ін.

Для діагностики захворювання потрібно пройти декілька досліджень, які вкажуть лікарю на наявні проблеми зі здоров'ям. Ревматолог призначає магніто-резонансну томографію, ультразвукові дослідження суглобів, м'язів, хрящів та зв'язок. У деяких випадках призначається КТ (комп'ютерна томографія).

Спираючись на зібрані дані, фахівець робить призначення та назначає час для наступного прийому. Частота відвідування клініки залежить від стану пацієнта та успіхів у лікуванні. У разі потреби профілактичного огляду записатись на прийом до лікаря варто хоча б раз на рік.

Методи лікування ревматичних захворювань

Лікування пацієнтів з ревматологічними порушеннями – тривалий та кропіткий процес. На першому етапі призначаються ліки, які допомагають усунути больові відчуття та покращити стан здоров'я. Для подальшого лікування необхідно підібрати терапію, яка зупинить запальні процеси та зможе повернутися до звичного способу життя.

Загалом ревматолог Хмельницький використовує декілька підходів до лікування, а саме:

 1. Медикаменти. Препарати приймаються лише за призначенням лікаря і здатні усунути основні причини дискомфорту. Ліки можуть бути гормональними та ціостатичними для уповільнення запальних процесів.
 2. Фізіотерапія. Комплекс заходів впливає на стан суглобів та м'язів на більш глибокому рівні. Ультрафіолет та електрофорез зарекомендував себе як ефективний спосіб лікування ревматичних захворювань.
 3. Хірургічне втручання. Операції призначаються у тих випадках, коли попередні способи не можуть сповільнити запальні процеси. Щоб хвороба не прогресувала, необхідне хірургічне втручання.

Ревматолог Хмельницький обирає метод, спираючись на результати досліджень. Часто надається перевага комбінації медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування запалень суглобів.

Переваги медичного центру

Медичний центр Марія пропонує своїм пацієнтам послуги лікарів з багаторічним досвідом роботи, а також сучасне обладнання для проведення діагностичних досліджень. Рішення стосовно лікування приймаються сумісно з іншими фахівцями вищої категорії.

Ревматолог Хмельницький надає необхідну інформацію, рекомендує додаткові профілактичні заходи та відповідає на всі питання. Записатись на прийом до кваліфікованого лікаря можна на офіційному сайті та за телефоном (контактні номери вказані на сторінках).