Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9) м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. Молодіжна вулиця, 9

Терапевт, сімейний лікар

Терапевт, сімейний лікар: на сторожі здоров’я кожної родини

Сімейний лікар (Хмельницький) та терапевт одночасно — спеціаліст загальної практики, до якого можна звернутися при перших проявах неприємної симптоматики. Фахівець широкого профілю, котрий закріплюється за кожною родиною чи окремим пацієнтом, або ж встановлює діагноз та планує подальші дії в лікуванні, або направляє пацієнта до профільних спеціалістів.

Відмінність сімейного лікаря від звичайного фахівця полягає в тому, що він тривало спостерігає за пацієнтом. Завдяки цьому лікар досконало знає історію хвороб, особливості їх перебігу та лікування, реакцію на препарати. Дана інформація допомагає у встановленні діагнозу та призначенні дієвого індивідуального лікування.

Медичний центр «Марія» — це спеціалісти високої кваліфікації, котрих ви можете самостійно обрати для подальшої співпраці. Довіряючи своє здоров’я фахівцям центру, ви отримуєте повноцінну медичну допомогу чи консультацію при перших симптомах. Це позбавляє від необхідності проходити всіх лікарів по колу, щоб визначити проблему.

Коли слід звернутися за консультацією та записатись на прийом

Сімейний лікар (Хмельницький) здатний вирішити широкий спектр проблем, пов’язаних зі здоров’ям. У яких випадках варто звертатися за консультацією чи повноцінною допомогою:

 • слабкість, погіршення самопочуття;

 • будь-який прояв хворобливого стану: нежить, підвищена температура, кашель, больовий синдром;

 • розлад шлунку;

 • запальні процеси будь-якої локалізації;

 • підвищений артеріальний тиск, порушення в роботі серця;

 • часті застудні захворювання, ГРЗ;

 • задишка;

 • алергічна симптоматика: набряки, висипи на тілі.

Сімейний лікар (Хмельницький) здійснює контроль стану здоров’я, обирає та змінює профілактичні, лікувальні заходи, видає направлення на аналізи та розшифровує їх. При першій неприємній симптоматиці варто звернутися до свого лікаря, аби відразу позбутися сумнівів. Співпрацюючи з кваліфікованим спеціалістом, ви можете швидко отримати направлення на будь-яке обстеження чи рецепт препарату, лікарського засобу.

Сімейний лікар: запис, основні етапи обстеження

Послуги спеціаліста, що закріплюється за вами та вашою родиною, надаються як по запису, так і в терміновій формі. Прийом передбачає декілька комплексних етапів, котрі допомагають лікарю визначити діагноз та обрати належне лікування:

 1. Збір анамнезу. Це перший та головний етап, під час якого лікар спілкується з пацієнтом, збирає скарги та відразу визначає його стан, протікання можливої хвороби. 

 2. Огляд. Пацієнт обов'язково проходить огляд за допомогою фізикальних та інструментальних методів обстеження. Спеціаліст аналізує та перевіряє головні показники самопочуття: температуру тіла, артеріальний тиск та інші. За необхідності сімейний лікар (Хмельницький) направляє пацієнта на здачу лабораторних аналізів.

 3. Постановка та підтвердження діагнозу. За результатами обстеження лікар встановлює діагноз. Якщо серйозних приводів для занепокоєння немає, спеціаліст самостійно назначає лікування чи профілактичні заходи. Якщо в аналізах присутні серйозні відхилення, пацієнт отримує направлення до вузькопрофільного лікаря.

Кожне відвідування обов’язково фіксується в карті пацієнта. При цьому детально описується симптоматика і головні показники стану здоров’я. Детальний опис допомагає іншим спеціалістам точно визначити діагноз та підібрати необхідне лікування.

Особистий терапевт (Хмельницький) має право надати первинну допомогу та скласти подальший план дій. Чим швидше ви визначитеся зі спеціалістом, тим скоріше отримаєте кваліфікованого радника, котрий буде контролювати стан здоров’я ваш та родини в цілому.

Як обрати свого спеціаліста в Хмельницькому: головні критерії

Сьогодні сімейний лікар (Хмельницький) обирається незалежно від місця проживання чи прописки. Завдяки цьому ви можете співпрацювати з найкращим спеціалістом, не обмежуючи себе територіально. Фахівці медичного центру «Марія» — дипломовані лікарі з великим практичним досвідом. 

Відповідальний сімейний лікар (Хмельницький), крім своєї високої кваліфікації, відзначається наступним:

 1. Уважність до деталей. Лікарі центру «Марія» ретельно вивчають історію хвороби кожного пацієнта. Це допомагає ефективніше аналізувати теперішній стан.

 2. Доступ у будь-який час. Спеціалісти центру консультують особисто, телефоном та онлайн. Підписавши декларацію, ви у будь-який час можете звернутися за допомогою чи порадою щодо лікування, контролю стану, профілактики чи перебігу хвороби.

Співпраця не передбачає бюрократії, притаманної державним установам. Сімейний лікар (Хмельницький) медичного центру «Марія» професійно підходить до роботи з кожним підопічним. Пацієнти отримують максимум уваги та доступ до всіх інструментальних методів обстеження. Для отримання консультації не треба чекати в черзі. Достатньо звернутися з неприємною симптоматикою до власного лікаря, котрий швидко відреагує та запропонує подальший план дій.

Сімейний лікар (Хмельницький) — саме той фахівець, що дасть відповіді на всі запитання пацієнта щодо стану їхнього здоров’я. Вам більше не потрібно буде шукати спеціаліста у найближчій лікарні для того, аби просто проконсультуватися. В таких випадках достатньо в телефонному чи онлайн режимі звернутися до лікаря, за яким ви закріплені. При раптовому погіршенні стану спеціаліст може самостійно виїхати на терміновий виклик свого підопічного.

Головне завдання спеціалістів центру «Марія» — професійна допомога та піклування про кожного пацієнта. Ціль досягається завдяки комплексному підходу, якісному сервісу, уважності та людяності фахівців. Великий досвід роботи та кваліфікація дозволяють швидко надавати якісну і оперативну допомогу.