Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Богач Юрій Григорович

Богач Юрій Григорович

Лікар уролог вищої категорії, хірург загальної,кандидат медичних наук

Медичний центр: Дитячий медичний центр Марія

Записатися

Закінчив з відзнакою в 1996 році Чернівецький Державний медичний інститут, факультет лікувальна справа. В 1998 році закінчив інтернатуру по дитячий хірургії на базі Вінницького Державного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Працював дитячим урологом Хмельницької міської дитячої лікарні.

В 1998 році поступив в клінічну ординатуру в Київському інституті урології за спеціальністю дитяча урологія, яку закінчив в 2000 році. Під час навчання закінчив курси спеціалізації за фахом: сексологія – андрологія. З 2000 - 2021рік працював дитячим урологом Хмельницької міської дитячої лікарні. У 2010 році атестований на вищу кваліфікаційну категорію по дитячій урології. З 2001 року виконує обов’язки головного позаштатного дитячого уролога департаменту ОЗ ХОДА.

В 2011 році закінчив заочну аспірантуру на кафедрі хірургії дитячого віку Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

В 2011 році пройшов курс навчання по темі «Малоінвазивна хірургія у дітей» на базі кафедри дитячої хірургії Дпіпропетровського медуніверситету.

Щорічно з 2014 по 2020 роки проходив курси в центрі генітоуретральної реконструктивної хірургії при фундації Сави Перовича на базі клініки «BelMedik» в м. Белград Сербія під керівництвом Р. Джиновича.

В 2013році було присуджено науковий ступень кандидата медичних наук.

З 2021 року працює завідувачем хірургічним відділенням КНП «Хмельницька обласна дитяча лікарня» ХОР.