Медичний центр Марія м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Дитячий медичний центр Марія м. Хмельницький, вул С.Бандери, 49/1
Розпутенко В’ячеслав  Андрійович

Розпутенко В’ячеслав Андрійович

Лікар онкохірург-мамолог І категорії

Медичний центр: Медичний центр Марія

В 2008 році закінчив Вінницький Національний медичний університет ім. М.І.Пирогова і отримав вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікар.

З 01.08.2008 року по 30.06.2011 року проходив інтернатуру на базі кафедри хірургії ВНМУ ім.Пирогова та Хмельницької обласної лікарні.

З 2011 року працює лікарем в Хмельницькому обласному протипухлинному центрі,  відділенні пухлин грудної залози, шкіри, м'яких тканин та кісток.
В 2013 році пройшов спеціалізацію по спеціальності «онкохірургія» на базі Львівського Національного університету ім. Данила Галицького.
В 2015 році цикл ТУ при Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я Горбачевського «Лапораскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії та гінекології».
В 2015 році при Чернівецькому медичному університеті 1 місяць ПАЦи і рекомендований для присвоєння другої кваліфікаційної категорії за фахом онкохірургія.
У грудні 2015 року Департаментом охорони здоров’я Хмельницької ОДА присвоєно другу кваліфікаційну категорію за фахом онкохірургія. Активно приймає участь в національних та міжнародних конференціях. Володіє практично всіма методиками оперативних втручань на грудних залозах, пухлинах шкіри, м’яких тканин та кісток.

В 2020 році планова атестація на першу кваліфікаційну категорію.