Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9) м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, вул С.Бандери, 49/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Розпутенко В’ячеслав  Андрійович

Розпутенко В’ячеслав Андрійович

Лікар онкохірург-мамолог вищої категорії

Медичний центр: Медичний центр Марія, Medcenter Maria Family

Записатися

2008 року закінчив Вінницький Національний медичний університет ім. Пирогова і здобув вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікар.

З 01.08.2008 року до 30.06.2011 року проходив інтернатуру на базі кафедри хірургії ВНМУ Пирогова та Хмельницької обласної лікарні.

З 2011 року працює лікарем у Хмельницькому обласному протипухлинному центрі, відділенні пухлин молочної залози, шкіри, м'яких тканин та кісток.
2013 року пройшов спеціалізацію за спеціальністю «онкохірургія» на базі Львівського Національного університету ім. Данила Галицького.
У 2015 році цикл ТУ при Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я Горбачевського «Лапораскопічні та інші малоінвазивні технології у хірургії та гінекології».
У 2015 році при Чернівецькому медичному університеті рекомендований для присвоєння другої кваліфікаційної категорії за спеціальністю онкохірургія.
У грудні 2015 року Департаментом охорони здоров'я Хмельницької ОДА присвоєно другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю онкохірургія. Активно бере участь у національних та міжнародних конференціях. Має практично всі методики оперативних втручань на грудних залозах, пухлинах шкіри, м'яких тканин і кісток.

2020 року планова атестація на першу кваліфікаційну категорію.