Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9) м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. Молодіжна вулиця, 9

Ендокринолог

Дитячий ендокринолог в клініці Марія

Порушення у роботі ендокринної системи виникають не тільки у дорослих, але й у дітей. Вони можуть бути вродженими чи набутими. У клініці “Марія” працює безліч фахівців, в тому числі ендокринолог дитячий Хмельницький. Він спеціалізується на лікуванні патологій ендокринних залоз у дітей. Це дозволяє позбавити дитину від проблем статевого розвитку. Основний напрямок – вивчення стану щитовидної, підшлункової залози, гіпоталамуса, яєчників та яєчок, надниркових залоз.

У молодого покоління все частіше виникають проблеми, пов’язані з функціонуванням ендокринної системи. Вони можуть з’являтися як в дитячому, так та підлітковому віці. Звернення до фахівця допоможе оперативно розв'язати проблему, оскільки лікарі глибоко вивчили роботу та розвиток організму дитини. Відгуки тих, хто вже пройшов обстеження, дають можливість зрозуміти, що досвідчені лікарі дозволяють позбутися від хвороб в рази швидше.

Первинне звернення до педіатра навряд чи дасть потрібний результат. Ці лікарі можуть не звернути увагу на ендокринні порушення, приділяючи увагу загальному стану здоров’я. Щоб переконатися, що дитина розвивається як потрібно, не має проблем та захворювань, необхідно записатися на консультацію, яку проводить ендокринолог дитячий Хмельницький. Необов’язково мати направлення дитячого педіатра. Якщо малюк розвивається повільніше/швидше однолітків, скаржиться на погіршення самопочуття, слід якомога швидше привести його до лікаря.

Ознаки ендокринних порушень

При відсутності виражених проблем зі здоров’ям консультація потрібна щорічно. Особливо якщо в родині є хворі на діабет, ожиріння, проблеми з щитовидкою та інші порушення. Також огляд є важливим в пубертатний період. Так, батьки можуть переконатися в тому, що дитина розвивається нормально, а щитовидна залоза не викликає занепокоєння.

Основні симптоми, які є приводом для звернення до ендокринолога Хмельницький:

  • постійна спрага;
  • свербіж по всьому тілу;
  • різка втрата/підвищення маси тіла;
  • тахікардія;
  • втома;
  • зниження концентрації уваги та ін.

Якщо дитина постійно роздратована, часто хворіє та страждає від розладів з боку шлунково-кишкового тракту, варто задуматися про термінове обстеження. За захист організму відповідає вилочкова залоза, тому лікарю необхідно переконатися, що вона функціонує нормально.

Часто порушення ендокринної системи виражаються в загальному зниженні імунітету та наявності інших захворювань. Постійна підтримка імунної системи за допомогою різних вітамінних комплексів може не давати належного результату. Малюк не набереться енергії, буде млявим навіть після тривалого сну. У цьому випадку тільки звернення до фахівця допоможе змінити ситуацію.

Ендокринолог дитячий Хмельницький допоможе усунути проблеми, які призводять до розвитку цукрового діабету, ожиріння, порушення росту, статевого розвитку у дітей обох статей. Хвороби надниркових залоз та інших органів також можна вилікувати у нашій клініці.

Поширене захворювання

Найбільш популярним захворюванням у дітей та дорослих є порушення роботи щитовидної залози. У хлопчиків та дівчаток проблеми пов’язані з нестачею йоду в організмі. Лікування полягає в призначенні препаратів з високим вмістом йоду. Ендокринолог дитячий Хмельницький призначає оптимальну дієту. У раціоні повинні переважати морепродукти, йодована сіль, морська капуста та інші страви. Через нестачу йоду часто виникають «жіночі» проблеми, розвивається імпотенція у чоловіків.

Не менш важливою проблемою є підвищений вміст даного компонента. Якщо продовжувати харчування стравами, які включають велику кількість йоду, можна завдати організму великої шкоди. Як правило, результатом подібної терапії стає нервове виснаження.

Часто батьки вважають, що вони самостійно можуть вилікувати свою дитину. Щоб уникнути непоправних наслідків, при перших ознаках будь-якого захворювання слід привести малюка до лікаря. Ретельний огляд, вивчення результатів аналізів допоможе позбавитися від симптомів та вилікувати основне захворювання.

Огляд у ендокринолога

Оглядаючи дитину, ендокринолог дитячий Хмельницький перевіряє різні показники. Чи відповідає віку дитини її фізичний розвиток, включаючи зростання, вагу та так далі. На консультації буде задано велику кількість питань про самопочуття, проведено огляд шкірних покривів та пальпація щитовидної залози. Дитячий спеціаліст виміряє тиск та направить на УЗД та аналізи, якщо це буде потрібно.

Коли будуть відомі результати, ендокринолог дитячий Хмельницький зможе скласти клінічну картину та призначати препарати або інше лікування. Якщо батькам потрібно отримати більш детальний опис захворювання або принципів терапії, вони завжди можуть проконсультуватися з фахівцем.

Якщо у дитини виявлено діабет, поради лікаря допоможуть проводити контроль рівня глюкози, вводити необхідну кількість інсуліну. Щоб отримати додаткову інформацію про основні захворюваннях або впевнитися у відсутності проблем, звертайтеся до фахівця якомога швидше.

Записатися на прийом до клініки

Щоб привести дитину на прийом, необхідно записатися до лікаря на сайті. Для цього можна скористатися номером телефону та особисто зателефонувати в Дитячий Медичний центр Марія. Альтернативний спосіб – вибрати фахівця та натиснути на кнопку «Записатися». Чим швидше ви отримаєте консультацію, тим швидше зможете позбутися від захворювання.

Вивчивши випадки, в який допоміг ендокринолог Хмельницький відгуки на сторінках сайту, ви зможете вибрати найбільш компетентного лікаря та записатися до нього на консультацію. Ви можете ознайомитися з коментарями реальних пацієнтів, які не тільки були на прийомі, але й вилікувалися під керівництвом досвідченого професіонала.