Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1

Невролог

Консультація фахівців у клініці Марія

Багато пацієнтів, які мають проблеми зі здоров’ям, часто не знають, до якого фахівця звернутися. Якщо проблема пов'язана з головним або спинним мозком, нервовою системою, кращий спосіб поліпшити свій стан – пройти консультацію у медцентрі. Невропатолог Хмельницький допоможе позбутися від болю в голові, спині, зниження сили рук та ніг, погіршення пам’яті та ін. У клініці буде проведений повний огляд та надана консультація з будь-якого приводу. Після призначення лікування пацієнт може в будь-який момент звернутися до лікаря.

Невропатолог Хмельницький проводить огляд, коли присутній постійний біль у спині. У клініці розглядають безліч подібних випадків. Зокрема наявність больових відчуттів в:

  • міжхребцевих суглобах;
  • міжхребцевих корінцях;
  • дисках.

Також досить поширеними є спазми навколохребцевих м’язів.

Найчастіше проблема пов’язана з початком остеохондрозу, коли елементи хребта починають руйнуватися. Також можлива поява болю в куприку або крижово-клубовій зоні. У клініці Maria family невропатолог Хмельницький уважно прислухається до скарг пацієнта, а після обстеження призначить оперативне лікування.

Принципи лікування у невролога в медичному центрі

Пацієнти можуть пройти курс лікування та відчути себе якнайкраще за невеликий проміжок часу. Для цього використовується комбінований вплив. Відновлення основних систем організму проходить максимально швидко, після чого пацієнт може повернутися до звичного життя без постійного болю.

Перший етап – невропатолог Хмельницький записатися до якого можна на сторінках офіційного сайту медцентру. Якщо до відвідування фахівця було пройдено обстеження в інших лікарів, були зроблені аналізи, то результати та виписки необхідно взяти з собою. Доктор вивчить надані довідки та проведе додатковий огляд. Якщо отриманої інформації буде недостатньо, потрібно пройти на додаткове обстеження.

На підставі вивчених даних невропатолог Хмельницький складе особисту програму лікування. Вона може включати потрібні препарати або процедури, які здійснять ефективний вплив на проблемну зону.

Часто вживаними є терапевтичні схеми, що включають магнітну стимуляцію, когерентну терапію, тейпування та ін. Якщо прислухатись до рекомендацій, які дає невропатолог Хмельницький, проходити терапію протягом визначеного часу, результат не змусить себе чекати. Коли спеціальне лікування завершується, призначаються додаткові препарати, за допомогою яких підтримується ефект від терапії в домашніх умовах. Пацієнт повинен регулярно відвідувати невролога, щоб переконатися, що здоров’я повністю відновилося.

Захворювання, що часто зустрічаються

Є перелік захворювань, з яким найчастіше звертаються до фахівця. Це ураження різного роду, які викликає сильний дискомфорт. Щоб позбутися від болю, достатньо слідувати рекомендаціям, які дає невропатолог Хмельницький. Найбільш поширеними є хвороби:

  1. Серцево-судинної системи (інсульти, інфаркти, крововиливи в різних частинах тіла).
  2. Після перенесеної травми (струс мозку, травми голови, забої та інше).
  3. Інфекційні (ураження головного мозку).
  4. Аутоімунні (захворювання, наслідком яких є порушення пам’яті).
  5. Ликворопроводящих шляхів (порушення мозкового тиску, гідроцефалія та ін.)
  6. Онкологія (пухлини, новоутворення).
  7. Епілепсія, що не вражає головний мозок або є причиною для зниження мозкової активності.

У нашій клініці невролог надає оперативну допомогу кожному пацієнту, який страждає від хвороб центральної та периферичної нервової системи. Комфортні умови в клініці та привітний персонал сприяють швидкому одужанню. 

Ефективність лікування

Багато пацієнтів прагнуть якомога швидше завершити курс лікування, щоб продовжувати нормальне життя та роботу. Якщо призначаються будь-які процедури, вони проводяться щодня або кілька разів на день. Це допомагає отримати максимальний результат та прискорити одужання. Комбінація методів терапії дозволяє посилити вплив на організм та відчути поліпшення вже через кілька сеансів.

Невропатолог Хмельницький найчастіше призначає лікування без необхідності постійного перебування в центрі (стаціонарі). Таким чином, пацієнти можуть залишатися вдома, періодично відвідуючи клініку. Це дозволяє не змінювати звичний розклад, меню та оточення – такий спосіб вважається одним з кращих, адже в домашніх умовах відновлення проходить швидше.

Як записатися на прийом

Щоб потрапити на прийом до досвідченого фахівця, необхідно заздалегідь продумати, в який день консультація буде більш зручною. Після цього – перейти на сторінки офіційного сайту. Натиснувши на кнопку «Записатися», ви потрапите на сторінки, де необхідно вибрати відповідну клініку та напрямок діяльності лікарів. Далі – перелік фахівців, які працюють в компанії. Ви можете вивчити відгуки та відправитися на прийом до найбільш популярного доктора. Вибираючи кращого лікаря, визначтеся з датою. Вказуйте особисту інформацію, контактні дані та чекайте прийому.

Звернувшись в клініку, ви отримаєте повну консультацію, яку проведе невропатолог Хмельницький з будь-якої проблеми. Фахівці уважно вислухають та порадять оптимальне лікування, враховуючи особливості вашому випадку. Якщо домашнього лікування буде недостатньо, призначать процедури в межах клініки. Уже через кілька сеансів ви помітите поліпшення стану здоров’я, підвищення імунітету та зниження больових відчуттів.

Щоб оперативно зв’язатися з представниками компанії, ви можете зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. Також доступне поле для написання емейл листа. Вибирайте зручний спосіб, погоджуйте нюанси та вирушайте до лікаря. Завдяки наявності сучасного обладнання та необхідних інструментів в кожному кабінеті обстеження буде проведено досить швидко.