Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9) м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. Молодіжна вулиця, 9

Онкохірург, мамолог

Вчасний огляд в онкохірурга-мамолога — запорука жіночого здоров’я

Онкологічні захворювання у жінок в Україні, на жаль, займають друге місце за поширенням. Рак грудей — результат гормональних збоїв, надшвидкого ритму життя, постійних стресів. Уникнути захворювання або виявити його на ранній стадії можна, якщо вчасно записатися на прийом до кваліфікованого спеціаліста. 

Онкохірург (Хмельницький) медичного центру «Марія» проводить профілактичні огляди з детальною діагностикою. В медцентрі ви можете пройти обстеження без черг, що допоможе зберегти власне здоров’я або зробити перші кроки до одужання.

Обстеження у мамолога в Хмельницькому: з чого почати

Рак — захворювання, у разі якого не можна втрачати ні хвилини. Рання діагностика онкології — запорука швидкого, а головне, успішного лікування. Кожній жінці до 30 років рекомендується відвідувати спеціаліста раз на декілька років. Лікар-мамолог проводить комплексний огляд грудей та опитування задля виявлення негативної симптоматики. Після 30 років проходити обстеження варто не рідше 1-2 разів на рік. Для жінок старше 40 років прийом у спеціаліста обов’язково має бути щорічним та комплексним.

Одна з особливостей онкологічних захворювань — безсимптомне протікання на початкових стадіях. Лише комплексе регулярне обстеження дозволить виявити потенційну проблему. Медичний центр «Марія» проводить запис на прийом онкохірурга. Лікарі медцентру — кваліфіковані спеціалісти з високим професійним рівнем. 

Крім випадків профілактичного огляду, відвідати спеціаліста варто тим, хто зіштовхнувся з наступним:

 • неправильно встановлений діагноз;
 • тривале лікування, що не приносить результатів.

Огляд лікаря та комплексна діагностика надає можливість виявити зміни в організмі та оцінити їх, обрати схему подальшого лікування. Арсенал медцентру — сучасне устаткування та обладнання. Онкохірург (Хмельницький), використовуючи новітні технології, спеціалізується на:

 • виявленні пухлин;
 • профілактичних заходах;
 • комплексному лікуванні;
 • реабілітації.

Ми цінуємо кожну хвилину, пропонуючи пацієнтам якісний сервіс, точні результати, кваліфіковану професійну підтримку, дієве лікування.

Коли варто терміново звернутися за професійною консультацією

Перший «дзвінок», що може вказувати на потенційну проблему, — незвична симптоматика. В яких випадках мамолог повинен провести обстеження:

 • важкість, біль, різі в області грудей;
 • ущільнення або вузли, котрі можна виявити навіть під час самообстеження;
 • зміна форми, кольору молочних залоз;
 • запалення в області пахв, грудей;
 • виділення із сосків;
 • виникнення на ареолах характерних лусочок, зміна кольору, запалення сосків.

Крім наведених симптомів, консультацію лікаря не варто відкладати у разі проблемних критичних днів, хронічної втоми, надмірного росту волосся на тілі, постійного стресу або емоційного стану. У групі ризику знаходяться жінки з генетичною схильністю до онкологічних захворювань та пацієнтки, котрі проживають в регіонах з поганою екологією. 

Онкохірург (Хмельницький) — ваш професійний помічник у питаннях жіночого здоров’я та краси. Не відкладайте візит та не ігноруйте симптоматику. Успіх лікування на 90% залежать від своєчасного виявлення відхилень або вже наявних захворювань.

Як проводить прийом онкохірург (Хмельницький)

В медичному центрі в Хмельницькому мамолог, за сумісництвом онкохірург І категорії, проводить прийом, використовуючи новітнє діагностичне обладнання. Основні етапи:

 • опитування пацієнта, збір скарг та анамнезу;
 • пальпація, візуальний огляд;
 • мамографія;
 • ультразвукове дослідження;
 • лабораторні діагностичні методи.

Онкохірург (Хмельницький) вже під час пальпації може встановити попередній діагноз. Для його підтвердження чи відхилення проводиться інструментальне дослідження. Онкохірург (Хмельницький) доповнює огляд обов’язковою мамографією. Це дозволяє виявити можливе новоутворення на доклінічному ранньому етапі.

Поєднання відразу декількох підходів дає можливість точно визначити стан здоров’я жінки та виявити різноманітні порушення в організмі. Не варто панікувати, адже у більшості випадків новоутворення доброякісні. Діагноз «рак» підтверджується лише після лабораторного обстеження. 

Наведені діагностичні методи онкохірург (Хмельницький) використовує також для підтвердження гормональних відхилень та інших захворювань. 

До лабораторної діагностики відносяться наступні техніки оцінки біологічного матеріалу:

 • гістологічні;
 • цитологічні,
 • генетичні;
 • імуногістохімічні.

Після отримання та оцінки результатів досліджень онкохірург (Хмельницький) встановлює діагноз та підбирає індивідуальну схему лікування. Якщо ви звернулися з уже встановленим діагнозом, він повторно перевіряється, а план терапії коригується згідно зі станом. Онколог (Хмельницький) супроводжує пацієнтку на кожному етапі безпосередньо до одужання. Крім цього, спеціаліст надає психологічну підтримку, налаштовує на успішне лікування та одужання.

З турботою про кожну пацієнтку

Високу кваліфікацію лікарів медичного центру «Марія» підтверджують відгуки пацієнтів. Бездоганний сервіс, точна постановка діагнозу, індивідуальний підбір тактики лікування — головні переваги медцентру. Лікарі та персонал піклуються не лише про здоров’я, а й комфорт та самопочуття кожного клієнта. Відсутність черг та бюрократії роблять відвідування центру зручним та економлять дорогоцінні хвилини.

Записатися на обстеження можна у будь-який час. Також ви можете скористатися онлайн-консультацією. Під час неї онкохірург (Хмельницький) відповість на всі питання, котрі стосуються безпосередньо лікування та співпраці. 

З турботою про здоров’я кожної жінки лікарі медичного центру «Марія» використовують новітні технології та підходи, що дозволяють не гаяти часу. Увага до кожної деталі дає можливість допомагати жінкам долати тимчасові труднощі й піклуватися про власне здоров'я та красу.