Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9) м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. Молодіжна вулиця, 9

Невролог

Невролог — важливий помічник сучасної людини

У сучасному світі більшість людей живе у динамічному темпі: робота, хатні справи, постійні зустрічі, піклування про родину. Все це відбирає багато сил та енергії. Навіть ті люди, яким подобається знаходитися у вирі подій та вести активний спосіб життя, можуть відчувати перенавантаження та сильну втому. Виснаження призводить до стресів, депресій та інших негативних психосоматичних проявів. Як раз цими проблемами й займається неврологія. По запиту «невролог Хмельницький» користувачі можуть отримати кваліфіковану допомогу в медичному центрі «Марія».

Якщо вас здолала постійна втома, ви відчуваєте безпідставну дратівливість та емоційне напруження, варто замислитися. Можливо, це перші дзвіночки, що натякають на необхідність звернутися до медиків. Професійний невропатолог зможе визначити причину нездужання та знайти дієві способи лікування.

Неврологія — наука сучасності

Одна із причин виникнення стресу — це поспіх. Але стреси — далеко не єдина проблема, що може виникнути у трудоголіків та постійно зайнятих людей. Якими ж проблемами опікується невролог в Хмельницькому? І що взагалі вивчає неврологія?

Неврологія — це наука, яка вивчає патології нервової системи, а також її зміни внаслідок фізичних захворювань та шкідливого зовнішнього впливу. Наше тіло подає чіткі сигнали, що існують певні проблеми, які потребують нагального медичного втручання.  Невролог в Хмельницькому швидко розпізнає ці сигнали та встановить точний діагноз.

Фізичні прояви, на які слід звернути увагу:

 • головний біль та запаморочення;
 • судоми;
 • оніміння кінцівок;
 • швидка втомлюваність;
 • безсоння;
 • тремор, нервовий тік;
 • порушення координації, мовлення, ковтання, дихання, зору;
 • м’язові болі.

Психічні прояви, що потребують уваги:

 • різка зміна настрою
 • нав’язливі думки;
 • сльозливість;
 • порушення пам’яті та уваги;
 • неможливість сконцентруватися.

Якщо ви виявили в себе декілька вище перерахованих симптомів, то, не відкладаючи в довгий ящик, введіть в пошук «невролог Хмельницький» та запишіться на консультацію.

Які захворювання лікує неврологія

Неврологія охоплює широкий спектр захворювань, до яких відносяться остеохондрози, неврити, невралгії, радикуліти, захворювання спинного та головного мозку, а також розлади поведінки. Невролог в Хмельницькому займається всіма видами захворювань нервової системи.

Захворювання, які лікують неврологи, можна поділити на декілька категорій:

 1. Судинні захворювання: мігрені, ВСД, інсульт, гіпертонія, артеріальна аневризма.
 2. Аутоімунні захворювання: синдром Гієна-Барре, склероз, міастенія.
 3. Запалення: енцефаліт, менінгіт, поліомієліт, радикуліт.
 4. Дегенеративні захворювання нервової системи: захворювання Паркінсона, Альцгеймера, міжхребцева грижа, остеохондроз.
 5. Судомні розлади: епілепсія, фебрильні припадки.
 6. Захворювання суглобів: артрит.
 7. Невралгії.

З будь-якою з цих проблем допоможе впоратися лікар, якого ви знайдете по запиту «невролог Хмельницький». Деякі з цих захворювань не несуть безпосередньої загрози життю, але спричиняють значний дискомфорт, а інші ж потребують негайного медичного втручання для збереження життя та здоров’я пацієнта.

Методи лікування неврологічних захворювань

Сучасна медицина сягнула далеко вперед, а фармацевтична промисловість випускає безліч дієвих препаратів, тому зараз ряд захворювань потребує лише амбулаторного лікування. Але з деякими проблемами можна впоратися лише за допомоги госпіталізації та спеціальних медичних умов.

Основними методами немедикаментозного лікування є масаж, лікувальна фізкультура, фізіотерапія, мануальна терапія, остеопатія та інші. В деяких випадках хворим необхідно користуватися підтримуючими пристроями (інвалідними візками, ходунками, ортопедичними виробами). Більшість з цих методів лікування надає своїм пацієнтам невролог в Хмельницькому.

Одними із найсучасніших методів лікування виступають кінезіотейпування та рефлексотерапія. Кінезіотейпування — це метод, за допомогою якого лікують м’язові болі та розтягнення. Лікування здійснюється з застосуванням еластичної клейкої смужки, що називається тейп, звідки і походить назва методу. Тейпуванням також лікуються сколіози, дитячі викривлення постави, артрози, головні болі та набряки.

Що стосується рефлексотерапії, то цей метод має й іншу назву — акупунктура. На тілі людини є кілька сотен важливих точок, зв’язаних між собою в одну цілісну систему. Через вплив на конкретні точки неврологи лікують остеохондрози, радикуліти, судоми та інші невралгічні захворювання.

Перед призначенням лікування пацієнту обов'язково потрібно записатися на консультацію (в цьому, як ви пам’ятаєте, допоможе пошук «невролог Хмельницький»), пройти комплексне обстеження, а вже потім почути рекомендації щодо усунення існуючої проблеми зі здоров’ям.

Як потрапити на прийом до невролога

Отримати допомогу можна в медичному центрі «Марія», розташованому у місті Хмельницький. Записатися на консультацію дуже просто, це можна зробити лише в декілька кроків: знайти у пошуку «невролог Хмельницький» наш медцентр, зайти на офіційний сайт клініки, подзвонити за номером телефону або надіслати листа електронною поштою, після чого дочекатися відповіді спеціаліста.

Співпрацівники нашого центру проведуть кваліфіковану консультацію, встановлять точний діагноз та призначать необхідне лікування. Невролог Хмельницький — ваш перший крок до здорового i повноцінного життя, не ускладненого дискомфортом від захворювань периферичної нервової системи. Не потрібно терпіти або вгамовувати біль знеболювальними препаратами та сподіватися, що захворювання з часом мине само по собі, адже цього не станеться без належного лікування. Краще своєчасно записатися до професіоналів, які кваліфіковано вирішать проблему та повернуть вам радість життя.