Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Степанець Ярослав Вікторович

Степанець Ярослав Вікторович

Лікар онкогінеколог

Медичний центр: Медичний центр Марія, Medcenter Maria Family, Medcenter Maria New

Записатися

2007 році закінчив Буковинський державний медичний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікар.

З 1 серпня 2007 року по 30 червня 2010 року проходив інтернатуру у вигляді очного циклу на базі кафедри акушерства та гінекології Вінницького державного національного медичного університету ім.. Пирогова М.І., у вигляді заочного циклу на базі Хмельницького міського перинатального центру за фахом акушерство та гінекологія. 

З 2011 року працює лікарем - онкогінекологом Хмельницького обласного онкологічного диспансеру.

В 2011 році пройшов підвищення кваліфікації при Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського, факультет післядипломної освіти « Організація і управління охороною здоров’я » сертифікат № 224 від 31.05.2011р

В 2012 році пройшов спеціалізацію по онкогінекології у Національній Медичній Академії Післядипломної Освіти імені П.Л. Шупика та здобув сертифікат спеціаліста № 852 від 20 квітня 2012 р. – 3 місяці.

В 2014 році в жовтні пройшов цикл ТВ при Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського ННІ післядипломної освіти, "Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії та гінекології". Посвідчення № 429.

В 2015 році пройшов підвищення кваліфікації -ТУ- Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Факультет післядипломної освіти: « Кольпоскопія в діагностиці передпухлинних та пухлинних станів нижнього генітального тракту»

В 2015 році в жовтні. ПАЦ м. Вінниця, 1 місяць, по онкогінекології при Вінницькому державному національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова факультет післядипломної освіти. Свідоцтво № 9305 і рекомендований для присвоєння другої кваліфікаційної категорії за фахом онкогінекології.

У вересні 2016 року Департаментом охорони здоров'я Хмельницької ОДА присвоєно другу кваліфікаційну категорію за фахом онкогінекологія.

В лютому 2018 року на протязі 2–х тижнів проходив стажування м.Вінниця на базі «Універсальної подільської клініки» під керівництвом Доктор мед. наук, професора кафедри акушерства і гінекології №1 ВНМУ ім. М.І.Пирогова, акушера-гінеколога вищої категорії – Процепко Олександра Олексійовича.

В 2018 році в червні. ПАЦ Національній Медичній Академії Післядипломної Освіти імені П.Л. Шупика. Свідоцтво № 2848 і рекомендований для присвоєння першої кваліфікаційної категорії за фахом онкогінекології.

В вересні 2018 року Департаментом охорони здоров'я Хмельницької ОДА присвоєно першу кваліфікаційну категорію за фахом онкогінекологія.

В березні 2019 року брав участь в Українському саміті «Гістеректомія» м.Вінниця

В травні 2019 року пройшов стажування по «Лапароскопічній онкогінекології» на базі Київського міського клінічного онкологічного центру та центру хірургічних інновацій з отриманням сертифікату CSI.

В травні 2019 приймав участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю “Експансивна хірургія в гінекології: рак, ендометріоз”. Володіє методиками лапароскопічних, та відкритих оперативних втручаннях в онкогінекології та гінекології.

В лютому 2020 році м.Київ на протязі 14 днів пройшов тематичне удосконалення «Актуальні питання ендоскопії в гінекології».

В вересні 2020 року м.Харків пройшов тематичне удосконалення «Основні принципи діагностики онкозахворювань у жінок»

В травні 2022 року м.Львів тематичне удосконалення «Актуальні питання онкогінекології»

В грудні 2022 року м.Львів майстер-клас «Особливості діагностики та лікування новоутворень яєчників у жінок репродуктивного періоду» 

В лютому 2023 Майстер клас м. Київ «Центр хірургічних інновацій» «Сучасні аспекти оперативної гінекології та онкології».

В вересні 2023 Тренінг з оволодіння практичними навичками м. Київ «Центр хірургічних інновацій» «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу для гінекологів».

В грудні 2023 року приймав участь у Онкологічному конгресі м. Київ «UPTODATE 4.0+ молекулярні зустрічі» 

Дійсний член асоціацій : Асоціації кольпоскопії цервікальної патології по Україні (UACCP)

Європейська асоціація гінекологічної онкології (ESGO)

Асоціація онкологів Хмельниччини