Медичний центр Марія (вул. Молодіжна, 9)
м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 9 Поліклініка №4, цоколь
Операційний блок м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Дитячий медичний центр "Марія Кids" м. Хмельницький, Проспект Миру 42/1
Медичний центр "Марія Beauty" м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Maria Dent (С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1
Медичний центр Марія (вул. С. Бандери, 49/1) м. Хмельницький, вул. С. Бандери, 49/1

Психолог

Психолог Хмельницький

Багато людей часто опиняються у важких ситуаціях, які неможливо вирішити самостійно. Це можуть бути конфлікти в родині, труднощі в спілкуванні з дітьми. Психологічні проблеми дитини також є приводом для занепокоєння. Щоб розібратися в причинах та знайти адекватне рішення, краще за все – звернутися до фахівця.

Психолог Хмельницький допоможе впоратися з труднощами, адже вони не зникають самостійно. Покладатися на досвід друзів та колег не варто, оскільки кожна ситуація індивідуальна та вимагає особливого підходу.

Компетентна допомога – кращий спосіб поліпшення власного емоційного стану. Вчасне звернення до фахівця допоможе уникнути погіршення ситуації. Психолог Хмельницький попередить розвиток психологічних захворювань, дасть цінні поради та знизить рівень тривожності.

Особливості консультацій

Індивідуальна консультація необхідна тим, хто відчуває психологічні труднощі. Також психолог допоможе пацієнтам, які мають невротичні проблеми. Якщо людина шукає можливості для особистісного зростання та бажає поліпшити відносини з рідними, варто звернутися за консультацією до фахівця.

Можливе проведення обстеження, спрямованого на позбавлення проблем у родині. Коли вдома часто виникають конфлікти, які не вирішуються у колі близьких, можна прийти на консультацію зі своїм чоловіком/дружиною. У парах можуть виникати розбіжності і після розлучення. У цьому випадку варто знайти оптимальний спосіб для продовження спілкування без сварок, особливо, коли мова йде про батьків, які мають спільних дітей.

Психолог Хмельницький проведе аналіз ситуацій, розбереться з причинами їх виникнення та допоможе скласти стратегію поліпшення взаємин. При цьому задіюються психологічні ресурси клієнтів. Навіть невеликої кількості зустрічей з фахівцем достатньо, щоб відчути помітні зміні у власному сприйнятті проблем.

Кому потрібна консультація психолога

Багато хто вважає, що може впоратися зі своїми переживаннями самостійно. Але в деяких випадках психолог Хмельницький є єдиною людиною, яка дійсно здатна допомогти налагодити емоційний стан.

Звертайтеся до професіоналів в місті Хмельницький, якщо:

  • відчуваєте підвищений рівень тривоги та не можете впоратися зі стресовими ситуаціями;
  • маєте схильність до суїциду та перебуваєте в депресії;
  • у вас знижується пам’ять та концентрація уваги (психолог Хмельницький оцінить когнітивні функції);
  • у родині постійно виникають безпідставні конфлікти;
  • не можете реалізувати власні здібності;
  • насилу знаходите спільну мову з колегами.

Навіть абсолютно здорова людина може зіткнутися з особистісними проблемами. Особливо гостро відчувається емоційний зрив під час втрати близької людини або хвороби рідних. Щоб пережити це та не дійти до депресії, обов’язково треба висловитися та отримати підтримку.

Під час вікових криз також може знадобитися консультація, яку здійснює психолог Хмельницький. Такі кризи виникають не тільки в підлітковому, а й у дорослому віці. Різниця в тому, що у дітей такі проблеми зникають, як правило, самостійно, а дорослим пережити труднощі набагато складніше. Щоб ситуація не стала критичною, потрібно скористатися кваліфікованою допомогою.

Відмінність психолога від психотерапевта

Пацієнти, які вперше зіткнулися з необхідністю отримання психологічної допомоги, часто не знають, до кого слід звернутися. Крім психолога, є кілька фахівців, сфера діяльності яких трохи відрізняється. Кожен з них спеціалізується на певному спектрі проблем. 

Психолог Хмельницький працює з пацієнтами, які не мають явних психічних відхилень. Спеціаліст вивчає характері й поведінку людини та не застосовує лікарські засоби та інші методики для врівноваження її стану.

Психіатри, в свою чергу, надають допомогу тим, хто страждає від явних психічних розладів. У цьому випадку можуть використовуватися радикальні методики, які приносять найкращий результат у поєднанні з сильними психотропними препаратами або електросудорожною терапією.

Психотерапевти застосовують не тільки загальні, вербальні техніки, а й лікарські засоби. Психічно людина може бути повністю здоровою, але наявність емоційних розладів заважає їй вести повноцінний спосіб життя.

Професійний психолог Хмельницький розсудливо оцінює проблему, з якою пацієнт приходить на прийом. Він уважно вислухає та не буде засуджувати будь-які вчинки. Його мета – допомогти розібратися, вийти з важкої ситуації та дати людині можливість змінити кут огляду власних проблем. Частіше за все цього достатньо для того, щоб повернутися у звичне життя та почати радіти простим речам.

Запис на прийом

Звернувшись у Медичний центр Марія, ви зможете отримати допомогу від досвідчених фахівців. Психолог Хмельницький надає різнобічну підтримку, яка включає:

  • лікування алкогольної, наркотичної та ігрової залежності;
  • позбавлення від психологічних розладів, які не вимагають спеціального медикаментозного лікування;
  • усунення когнітивних розладів особистості;
  • позбавлення від нервової анорексії, інших проблем з прийомами їжі.

Психолог Хмельницький, записатися до якого ви можете на нашому сайті, в найкоротший час допоможе вирішити ваші проблеми. З лікуванням психологічних розладів не слід зволікати, з ними потрібно справлятися якомога швидше. Такі труднощі не тільки призводять до погіршення настрою, а й впливають на плин життя.

Складно адекватно оцінювати те, що відбувається навколо, коли власні переживання знаходяться всередині. Не бійтеся виплеснути накопичені емоції. Якщо не можете зробити це вдома, приходьте до фахівця. Він уважно вислухає і дасть корисні рекомендації. Консультації, які проводить психолог Хмельницький, допоможуть уникнути звернення до психотерапевта – фахівця, який займається лікуванням за допомогою медикаментів.